Zostań Rewolwerowcem | Aleksandrów Łódzki

1 2 3 4 5 (1)
Aleksandrów Łódzki
1 os.

159 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeżeli uwielbiasz przygody, które powodują wzrost poziomu adrenaliny, spróbuj swoich sił na strzelnicy! Sprawdź się jako rewolwerowiec i poczuj zimną stal Magnum Colt. To, co jest ważne na strzelnicy to skupienie, koncentracja i opanowanie – ale gdy emocje sięgają zenitu nie zawsze jest to łatwe. Strzelanie na strzelnicy to niezapomniana przygoda, która zapewni Ci mnóstwo adrenaliny. Doświadczony instruktor powie Ci, jakich zasad należy przestrzegać, by realizacja prezentu była bezpieczna i sprawiła jak najwięcej frajdy.

Prezent obejmuje:

  • Tarczę, broń oraz opiekę profesjonalnego instruktora,
  • 20 naboi kalibru 5,6 mm,
  • 20 naboi kalibru 9 mm,
  • 10 naboi kalibru Magnum.

Szukasz odpowiedzi na pytanie, jaki prezent dla mężczyzny sprawi najwięcej radości i zapewni miłe wspomnienia na długo? Podaruj przygodę na strzelnicy dla faceta! To wymarzony prezent dla niejednego fana kina akcji czy gier komputerowych. Strzelanie z Rewolweru sprawdzi się znakomicie jako prezent dla chłopaka, brata, ojca na każdą okazje!


Miejsce realizacji

Aleksandrów Łódzki

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 45 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: tarczę, broń oraz opiekę profesjonalnego instruktora, 20 naboi kalibru 5,6 mm, 20 naboi kalibru 9 mm, 10 naboi kalibru Magnum. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.