Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie | Lublin (okolice)

0.0 0 Opinie

Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie | Lublin (okolice)


Świdnik
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

309,00 zł

309,00 zł

O prezencie

Strzelectwo stawia próbującym śmiałkom wiele wyzwań. Liczy się siła charakteru, koncentracja i opanowanie. Odwdzięcza się jednak piękniej niż cokolwiek, bo nic nie jest w stanie zastąpić satysfakcji celnego strzału z przepotężnej broni dzierżonej we własnej dłoni. Podczas Ekstremalnego Doświadczenia Strzeleckiego będziesz miał szansę spróbować sił w strzelaniu z szerokiej gamy broni, od tych krótkich, aż po długie. A to wszystko pod czujnym okiem instruktora, który zrobi wszystko, by przekazać Ci jak najwięcej z ogromu swojej wiedzy. Czy uda Ci się opanować wszystkie bronie? Palec na cynglu, oko na muszce - czeka Cię wielka przygoda! 

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje po 15 strzałów z pistoletu, pistoletu sportowego i AK47, na koniec 10 strzałów ze strzelby typu shotgun, w sumie 55 strzałów.

Ile trwa realizacja?
Realizacja trwa około 1 godziny.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda lub obecność jednego z opiekunów.

Czy będzie towarzyszyć Ci doświadczona osoba?
Tak, opieka instruktora jest zagwarantowana.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla męża, prezent dla brata

Szukasz pomysłu na prezent dla chłopaka, który żywo interesuje się bronią, ale być może nigdy nie miał okazji sam spróbować swoich sił? A może uważasz, że taka bogata sesja strzelecka sprawdzi się idealnie jako prezent na urodziny dla bliskiej Ci osoby, która dobrze by się czuła z bronią w ręku? Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie to prezent idealny dla wszystkich zainteresowanych sportem i wielkimi emocjami. Zarówno wyjątkowy prezent dla niego, jak i prezent dla niej!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Świdnik

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Około 1 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje po 15 strzałów z pistoletu, pistoletu sportowego i AK 47, na koniec 10 strzałów ze strzelby typu shotgun, w sumie 55 strzałów. Klient musi posiadać ze sobą dowód osobisty. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas strzelania. Minimalny wiek uczestnika 16 lat.

 


Sprawdź na mapie


Realizacja

Molon Labe

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Andrzej

Było super - świetny prezent :)

Łukasz Maciak

Super obsługa, fachowi instruktorzy

Paweł B.

Podobała mi się miła atmosfera na strzelnicy i profesjonalizm instruktora.

Aleksander

Profesjonalnie, dobre przygotowanie sprzetowe, miła atmosfera.punktualnośc

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.