Pojedynek Strzelecki Pistolet vs Rewolwer | Kielce

Nowość
0.0 0 Opinii

Pojedynek Strzelecki Pistolet vs Rewolwer | Kielce


Kielce
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

129,99 zł

129,99 zł

O prezencie

Szukasz pomysłu na ciekawe spędzenie wolnego czasu? Chciałbyś spróbować czegoś nowego i dobrze się przy tym bawić? Zapraszamy na strzelnicę w Kielcach, na której odbędzie się oryginalny Pojedynek Strzelecki Pistolet vs. Rewolwer! W prawym narożniku zobaczymy pistolet kal. 9 mm Luger. W lewym narożniku rewolwer kal. 38. Kto zwycięży w tym strzeleckim pojedynku? Zostań sędzią w tej rywalizacji! Oddaj 15 strzałów z jednej oraz 15 strzałów z drugiej broni i przekonaj się, kto jest lepszy. Wspaniała zabawa, wielkie emocje i okazja, by poznać dwa rodzaje broni! Przenieś się do świata strzeleckiej rywalizacji i z pomocą doświadczonego instruktora, wybierz zwycięzcę tej walki!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wizytę na strzelnicy, dla jednej osoby.

Co wchodzi w skład przeżycia?
W ramach przeżycia, oddasz 10 strzałów z broni kal. 9 mm Luger oraz 10 strzałów z rewolweru kal. 38. W ramach przeżycia masz zapewnioną opiekę profesjonalnego instruktora.

Ile czasu potrwa przeżycia?
Zabawa na strzelnicy potrwa około 45 minut.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu wyłącznie za zgodą opiekuna prawnego.

Pojedynek Strzelecki Pistolet vs. Rewolwer | Kielce sprawdzi się jako:
prezent dla chłopaka, prezent na Dzień Ojca, prezent na imieniny

Potrzebujesz fajnego, taniego upominku dla znajomego? A może rozglądasz się za ciekawym podarunkiem dla singla lub singielki? Wybierz strzelnicę w Kielcach, na której odbywa się Pojedynek Strzelecki Pistolet vs. Rewolwer! Wspaniałe przeżycie, które pozwala osobie obdarowanej (ojcu, chłopakowi, czy mężowi) na ciekawą rozrywkę i poznanie dwóch, zupełnie różnych rodzajów broni z ostrą amunicją. Wspaniały pomysł na super prezent oraz… ciekawe spędzenie wolnego czasu w Kielcach! Podaruj bliskiej osobie strzeleckie emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 45 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Minimalny wiek uczestnika 16 lat za zgodą prawnego opiekuna. Organizator zapewnia: 10 strzałów z broni kal 9 mm Luger, 10 strzałów z broni kal .38 Special, 2 tarcze, opiekę instruktora oraz ochronę uszu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strzelnica GT6

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.