JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zostań Pogromcą TIR-a | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zostań Pogromcą TIR-a | Warszawa


Warszawa
1 os.

599 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
599 zł

Zasiądź za kierownicą tego monstrum i poczuj się jak "władca" drogi. Kilkaset koni mechanicznych, ogromny zbiornik paliwa, tylko Ty i droga przed Tobą. Jednak zanim wyruszysz w podróż w nieznane warto oswoić się z tym niezwykłym pojazdem. Krótki instruktaż i kilka manewrów na torze pomogą Ci nad nim zapanować. Zapraszamy wszystkich, którym znudziło się stanie w korkach i chcieliby spojrzeć na drogę z innej perspektywy.

Gratulacje! Właśnie znalazłaś świetny pomysł na prezent dla mężczyzny! To przeżycie dla każdego fana motoryzacji i nie tylko. Ten upominek z pewnością go zaskoczy i pozwoli mu na zdobywanie nowych doświadczeń. Podaruj mu voucher na prezent Zostań Pogromcą TIR-a już dziś!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Obuwie z płaską podeszwą. Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Informacje dodatkowe

Przygodę z TIR-em zaczynamy od podstawowego instruktażu obsługi pojazdu. Następnie uczestnik przeżycia jedzie wyznaczonym torem a także parkuje tyłem, mając przypiętą do ciągnika naczepę. Od uczestników przeżycia Zostań Pogromcą TIR'a wymagane jest Prawo Jazdy kategorii B. Do wyboru 3 auta ciężarowe. Wybór auta podczas rezerwacji( auta na zdjęciach).LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2655
Filtruj Prezenty

Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
Jacek

Fajny instruktor, tor wymagający koncentracji i dający możliwość sprawdzenia swoich umiejętności - wyobraźni, czucia przestrzeni i dystansu. Co prawda nie rozwija się zawrotnych prędkości ale nie o to tutaj chodzi tylko o precyzję prowadzenia. Samochód też się sprawdził - fizycznie łatwy ale jednak długość, wysokość robią swoje. Dla mnie super !

Janek

"Zostań pogromcą TIR-a" to świetna zabawa. TIR nowy, dobrze wyposażony prowadzi się precyzyjnie i delikatnie, instruktor przyjazny i kompetentny. Plac manewrowy wystarczająco duży pozwala na rundy i manewry - dla mnie super. Długo wybierałem i trafiłem w dziesiątkę.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.