JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Ekstremalny Zjazd Monsterrollerem | Bielsko- Biała

Ekstremalny Zjazd Monsterrollerem | Bielsko- Biała


Góra Żar - Międzybrodzie Żywieckie
1 os.

69 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
69 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Lubisz przygody, którym towarzyszą ekstremalne emocje? Ekstremalny Zjazd Monsterrollerem z Góry Żar ponad wszelką wątpliwość trzeba do takich zaliczyć. W związku z tym, na pewno ucieszy Cię możliwość przeżycia podobnego przejazdu. Zdecyduj, jaką trasę wybierzesz, asfaltową liczącą ponad 5,5 km, czy stokową – bardziej ekstremalną i zdecydowanie szybszą. Niezależnie od Twojego wyboru, fantastyczne przeżycia i potężną dawkę adrenaliny masz gwarantowane. Przeżyj niezapomnianą przygodę na Górze Żar!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje wynajem hulajnogi zjazdowej Monsterroller na trzy zjazdy. Do wybory są dwie trasy: asfaltowa o długości 5,6 km ( jeden zjazd trwa około 20 minut) lub stokowa o długości 1,6 km (jeden zjazd trwa około 6 minut).

Co to jest Monsterroller?
Monsterroller jest to specjalna hulajnoga zjazdowa, która w porównaniu do zwykłej hulajnogi ma większe i szersze koła oraz posiada tarczowe hamulce. Hulajnogi te są alternatywą dla narciarzy, którzy w porze letniej nie muszą rezygnować z zabawy na stoku.

Jak wygląda realizacja?
Osoba obdarowana wjeżdża na górę wyciągiem,  a następnie w pozycji stojące wsiada na Monstera i zaczyna swój zjazd w dół. Jazda  na hulajnodze zjazdowej jest porównywana do zjazdu rowerowego oraz zjazdu na nartach.

Ekstremalny Zjazd Monsterrollerem sprawdzi się jako:
Prezent dla Brata, Prezent dla Niego, Prezent na Dzień Chłopaka, Upominek na Urodziny, Prezent z okazji Dnia Dziecka

Zjazd Monsterrollerem to ekstremalny prezent, który ucieszy wszystkich wielbicieli nietypowych sportów. Podarunek gwarantuje niezapomnianą przygodę obfitującą w dużo fantastycznych wrażeń i porządną dawkę adrenaliny. W związku z tym, sprawdzi się świetnie jako oryginalny prezent na 18 urodziny, albo ciekawy pomysł na prezent na Dzień Dziecka.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Góra Żar - Międzybrodzie Żywieckie

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

w zależności od wybranej trasy

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wynajem hulajnogi zjazdowej Monsterroller na trzy zjazdu. Do wybory są dwie trasy: asfaltowa o długości 5,6 km ( jeden zjazd trwa około 20 minut) lub stokowa o długości 1,6 km (jeden zjazd trwa około 6 minut). Wykonawca udostępnia kask, ochraniacze oraz rękawiczki. Dodatkowo na miejscu płatny wjazd kolejką na Górę Żar.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.