JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ekstremalny Zjazd Monsterrollerem | Bielsko- Biała

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ekstremalny Zjazd Monsterrollerem | Bielsko- Biała


Góra Żar - Międzybrodzie Żywieckie
1 os.

69 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
69 zł

Lubisz przygody, którym towarzyszą ekstremalne emocje? Ekstremalny Zjazd Monsterrollerem z Góry Żar ponad wszelką wątpliwość trzeba do takich zaliczyć. W związku z tym, na pewno ucieszy Cię możliwość przeżycia podobnego przejazdu. Zdecyduj, jaką trasę wybierzesz, asfaltową liczącą ponad 5,5 km, czy stokową – bardziej ekstremalną i zdecydowanie szybszą. Niezależnie od Twojego wyboru, fantastyczne przeżycia i potężną dawkę adrenaliny masz gwarantowane. Przeżyj niezapomnianą przygodę na Górze Żar!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje wynajem hulajnogi zjazdowej Monsterroller na trzy zjazdy. Do wybory są dwie trasy: asfaltowa o długości 5,6 km ( jeden zjazd trwa około 20 minut) lub stokowa o długości 1,6 km (jeden zjazd trwa około 6 minut).

Co to jest Monsterroller?
Monsterroller jest to specjalna hulajnoga zjazdowa, która w porównaniu do zwykłej hulajnogi ma większe i szersze koła oraz posiada tarczowe hamulce. Hulajnogi te są alternatywą dla narciarzy, którzy w porze letniej nie muszą rezygnować z zabawy na stoku.

Jak wygląda realizacja?
Osoba obdarowana wjeżdża na górę wyciągiem,  a następnie w pozycji stojące wsiada na Monstera i zaczyna swój zjazd w dół. Jazda  na hulajnodze zjazdowej jest porównywana do zjazdu rowerowego oraz zjazdu na nartach.

Ekstremalny Zjazd Monsterrollerem sprawdzi się jako:
Prezent dla Brata, Prezent dla Niego, Prezent na Dzień Chłopaka, Upominek na Urodziny, Prezent z okazji Dnia Dziecka

Zjazd Monsterrollerem to ekstremalny prezent, który ucieszy wszystkich wielbicieli nietypowych sportów. Podarunek gwarantuje niezapomnianą przygodę obfitującą w dużo fantastycznych wrażeń i porządną dawkę adrenaliny. W związku z tym, sprawdzi się świetnie jako oryginalny prezent na 18 urodziny, albo ciekawy pomysł na prezent na Dzień Dziecka.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Góra Żar - Międzybrodzie Żywieckie

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

w zależności od wybranej trasy

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wynajem hulajnogi zjazdowej Monsterroller na trzy zjazdu. Do wybory są dwie trasy: asfaltowa o długości 5,6 km ( jeden zjazd trwa około 20 minut) lub stokowa o długości 1,6 km (jeden zjazd trwa około 6 minut). Wykonawca udostępnia kask, ochraniacze oraz rękawiczki. Dodatkowo na miejscu płatny wjazd kolejką na Górę Żar.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Sortuj wyniki: 319
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.