JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zabawa dla Najmłodszych w Parku Linowym | Szczecin

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zabawa dla Najmłodszych w Parku Linowym | Szczecin

Szczecin
1 os.

30 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jesteś fanem Tarzana i od najmłodszych lat marzysz, aby zostać prawdziwym królem dżungli? A może nie potrafisz usiedzieć spokojnie w jednym miejscu i lubisz odkrywać nowe niesamowite przygody? Spróbuj nietuzinkowej rozrywki jaką jest wspinaczka! Zabawa dla Najmłodszych w Parku Linowym zapewni Ci wiele niezapomnianych przeżyć. Liny, drabinki, mosty, kładki..., a to wszystko kilka metrów nad ziemią. Pokonując kolejne przeszkody poczujesz ogromną satysfakcję. Pod okiem profesjonalnych instruktorów zdobędziesz nowe umiejętności i doświadczenia, dzięki którym staniesz się absolutnym mistrzem wspinaczki. Podczas pobytu w parku linowym "Tarzania" znajdziesz wiele powodów do radości. Ten dzień na pewno naładuje Cię pozytywną energią. Załóż wygodne ubranie i staw czoła temu wyzwaniu!

 

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Sprzęt niezbędny do wspinaczki,
  • Opiekę instruktora,
  • Przejście trasy żółtej i przejście trasy zielonej

Szukasz fajnego pomysłu na prezent dla dziecka? Chcesz mu wręczyć nietuzinkowy upominek? Zabawa w parku linowym "Tarzania" to fantastyczny podarek na urodziny dla najmłodszych. Spraw radość bliskiej Ci osobie i podaruj voucher prezentowy. To przeżycie zapewni dużo świetnej zabawy i dostarczy niesamowitą dawkę pozytywnej energii. Ten niebanalny upominek zachwyci każde obdarowane dziecko!

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów. Sportowe obuwie.

Czas trwania

ok. 45 minut

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony dla jednej osoby powyżej 110 cm wzrostu. Trasa żółta znajduje się około 1 m nad ziemią, natomiast trasa zielona około 3 m nad ziemią. Uczestnik wyposażony jest w sprzęt zapewniający bezpieczeństwo (kask i uprząż). Przed zabawą każdy uczestnik przechodzi szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania parku i posługiwania się sprzętem. Realizacja odbywa się pod okiem specjalnie wyszkolonej kadry. Prezent realizowany jest od maja do września.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.