Whisky w Pigułce | Warszawa

1 2 3 4 5 (6)
Warszawa
1 os.

79 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Spróbuj  whisky z różnych stron świata! W klubie czeka na Ciebie set degustacyjny obejmujący whisky z Irlandii, Szkocji, Japonii, Stanów Zjednoczonych oraz Indii. Ponadto otrzymasz garść informacji na temat każdego z prezentowanych trunków, których nie znajdziesz w szerokiej dystrybucji. Alkohole w degustacji pochodzą z oferty renomowanej firmy, będącej wyłącznym importerem wielu marek whisky. Poznaj charakterystyczne nuty tego trunku i rozsmakuj się w nim!

Jak wygląda realizacja?

Na realizację należy wcześniej umówić się telefonicznie z wykonawcą. W ustalonym wcześniej terminie osoba obdarowana zjawia się na miejscu, siada przy barze, na którym czeka set degustacyjny obejmujący 5 rodzajów whisky, a ekspert prowadzi poprzez smaki i aromaty poszczególnych trunków. Opuszczając klub osoba obdarowana otrzyma kupon rabatowy do wykorzystania w sieci Salonów M&P Alkohole i Wina Świata.

Czy wiesz, że... 

W trakcie kiedy whisky leżakuje destylaty stopniowo ulatniają się. Część ta nazywana jest dolą lub podatkiem dla aniołów z ang. Angels’ share

Whisky w Pigułce sprawdzi się jako:

Prezent dla Niego, Prezent dla Mężczyzny, Upominek dla Męża, Podarunek dla Ukochanego

Nie masz pomysłu na podarunek dla mężczyzny? Zastanawiasz się, jaki będzie idealny prezent dla niego? Whisky w Pigułce to świetna propozycja dla każdego miłośnika mocnych trunków. Ten podarunek wywoła uśmiech na twarzy każdego konesera dobrego alkoholu!

 


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

40 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Degustacja obejmuje 5 rodzajów whisky. W degustacji mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie.Opinie (1)

Jan M

Przepyszne whisky i ekspercka prezentacja! Bardzo dziękuję!

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.