JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Poznaj Świat Alkoholi | Poznań

Poznaj Świat Alkoholi | Poznań


Poznań
1 os.

495 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
495 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czy pijesz alkohol świadomie i z pasją? Większość osób niestety tego nie robi, ponieważ nie wiedzą, że takie spożywanie sprawia dużo więcej radości. Stoisz przed wspaniałą możliwością odbycia kursu, który wprowadzi Cię w fascynujący świat mocnych alkoholi. Dowiesz się jak są produkowane, co decyduje o ich walorach i wartości, oraz nauczysz się ich degustacji, a także profesjonalnej analizy smaku, zapachu, koloru. Przekonaj się, jak fascynujące potrafią być błahe z pozoru zagadnienia. Poznaj Świat Alkoholi!

Co obejmuje prezent?

Kurs wiedzy o alkoholach mocnych to cykl pięciu spotkań wykładowych, połączonych z degustacją różnych rodzajów alkoholi wysokoprocentowych. Szkolenie obejmuje wykłady teoretyczne, degustacje oraz konsultacje, które umożliwiają zadawanie prowadzącemu pytań, bezpośrednio związanych z tematyką prowadzonych szkoleń.

Ile trwa degustacja?

Degustacja składa się pięciu spotkań poświęconych tematom: wstęp do whisky słodowej, produkcja whisky słodowej, whisky amerykańska, koniak oraz wódka. Każda z degustacji pojedynczych degustacji trwa 1,5-2h.

Jakie alkohole będą testowane?

Podczas kursu obdarowany będzie miał okazję spróbować specjalnie wyselekcjonowanych whisky, whiskey, koniaków oraz wódki. W trakcie każdej degustacji zostanie podane minimum pięć różnych alkoholi mocnych, pozwalających uczestnikom kursu na dokonanie ich analizy z równoczesną możliwością porównania ich.

Poznaj Świat Alkoholi sprawdzi się jako:

prezent dla mężczyzny, prezent dla męża, prezent na urodziny

Voucher na prezent Poznaj Świat Alkoholi, to wartościowa propozycja na upominek dla każdego kto pragnie żyć – a więc również pić – świadomie. Cykl pięciu spotkań dla wielu okaże się fascynującą przygodą. Podarunek ten, może się sprawdzić jako pomysł na prezent dla taty, na przykład z okazji urodzin. Będzie jednak odpowiedni dla wszystkich osób powyżej osiemnastego roku życia – zarówno młodych, jak i dojrzalszych.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Cykl 5 spotkań, czas trwania jednego spotkania około 2 godzinny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Degustacja składa się pięciu spotkań poświęconych: wstęp do whisky słodowej, produkcja whisky słodowej, whisky amerykańska, koniak oraz wódka. Minimalny wiek uczestnika to 18 lat.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.