JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Whisky w Pigułce | Warszawa

Whisky w Pigułce | Warszawa


Warszawa
1 os.

99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Spróbuj  whisky z różnych stron świata! W klubie czeka na Ciebie set degustacyjny obejmujący whisky z Irlandii, Szkocji, Japonii, Stanów Zjednoczonych oraz Indii. Ponadto otrzymasz garść informacji na temat każdego z prezentowanych trunków, których nie znajdziesz w szerokiej dystrybucji. Alkohole w degustacji pochodzą z oferty renomowanej firmy, będącej wyłącznym importerem wielu marek whisky. Poznaj charakterystyczne nuty tego trunku i rozsmakuj się w nim!

Jak wygląda realizacja?

Na realizację należy wcześniej umówić się telefonicznie z wykonawcą. W ustalonym wcześniej terminie osoba obdarowana zjawia się na miejscu, siada przy barze, na którym czeka set degustacyjny obejmujący 5 rodzajów whisky, a ekspert prowadzi poprzez smaki i aromaty poszczególnych trunków. Opuszczając klub osoba obdarowana otrzyma kupon rabatowy do wykorzystania w sieci Salonów M&P Alkohole i Wina Świata.

Czy wiesz, że... 

W trakcie kiedy whisky leżakuje destylaty stopniowo ulatniają się. Część ta nazywana jest dolą lub podatkiem dla aniołów z ang. Angels’ share

Whisky w Pigułce sprawdzi się jako:

Prezent dla Niego, Prezent dla Mężczyzny, Upominek dla Męża, Podarunek dla Ukochanego

Nie masz pomysłu na podarunek dla mężczyzny? Zastanawiasz się, jaki będzie idealny prezent dla niego? Whisky w Pigułce to świetna propozycja dla każdego miłośnika mocnych trunków. Ten podarunek wywoła uśmiech na twarzy każdego konesera dobrego alkoholu!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

40 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Degustacja obejmuje 5 rodzajów whisky. W degustacji mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (6)

Wszystkie opinie(6)
1 2 3 4 5
Marek

Polecam dla wszystkich zainteresowanych tematyką whisky. Była okazja zdegustowania 5 whisky z pięciu różnych krajów. O każdym garść ciekawych informacji oraz generalnie o pochodzeniu i produkcji whisky. Bardzo miło spędzona godzina :)

Jean Le Bec

Bardzo ciekawe i profesjonalnie prowadzone zajęcia.

Tomasz

Świetne wydarzenie - przede wszystkim prowadzący o ogromnej wiedzy w temacie Whisky, interesująco ją przekazujący. Ciekawy zestaw do degustacji, interesująco skomponowany. Ponadto ogromny wybór trunków w sklepie - można po degustacji wyjść z czymś wyjątkowym. Polecam

Konrad

Miło spędzony czas. Garść ciekawych informacji o dobrych trunkach, a dla pijących whisky tylko okazjonalnie możliwość poznania naprawdę ciekawych smaków.

Jacek

wszystko OK !!!

1 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.