Whisky w Pigułce | Warszawa

0.0 5 Opinie

Whisky w Pigułce | Warszawa


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Spróbuj  whisky z różnych stron świata! W klubie czeka na Ciebie set degustacyjny obejmujący whisky z Irlandii, Szkocji, Japonii, Stanów Zjednoczonych oraz Indii. Ponadto otrzymasz garść informacji na temat każdego z prezentowanych trunków, których nie znajdziesz w szerokiej dystrybucji. Alkohole w degustacji pochodzą z oferty renomowanej firmy, będącej wyłącznym importerem wielu marek whisky. Poznaj charakterystyczne nuty tego trunku i rozsmakuj się w nim!

Jak wygląda realizacja?

Na realizację należy wcześniej umówić się telefonicznie z wykonawcą. W ustalonym wcześniej terminie osoba obdarowana zjawia się na miejscu, siada przy barze, na którym czeka set degustacyjny obejmujący 5 rodzajów whisky, a ekspert prowadzi poprzez smaki i aromaty poszczególnych trunków. Opuszczając klub osoba obdarowana otrzyma kupon rabatowy do wykorzystania w sieci Salonów M&P Alkohole i Wina Świata.

Czy wiesz, że... 

W trakcie kiedy whisky leżakuje destylaty stopniowo ulatniają się. Część ta nazywana jest dolą lub podatkiem dla aniołów z ang. Angels’ share

 

 Whisky w Pigułce | Warszawa to świetna propozycja dla każdego miłośnika mocnych trunków. Ten podarunek wywoła uśmiech na twarzy każdego konesera dobrego alkoholu!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

40 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Degustacja obejmuje 5 rodzajów whisky. W degustacji mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Whisky&Cognac Club M&P

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 5 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Mariusz R.

Super atmosfera, genialny prowadzący. Polecam każdemu.

Marek

Polecam dla wszystkich zainteresowanych tematyką whisky. Była okazja zdegustowania 5 whisky z pięciu różnych krajów. O każdym garść ciekawych informacji oraz generalnie o pochodzeniu i produkcji whisky. Bardzo miło spędzona godzina :)

Jean Le Bec

Bardzo ciekawe i profesjonalnie prowadzone zajęcia.

Tomasz

Świetne wydarzenie - przede wszystkim prowadzący o ogromnej wiedzy w temacie Whisky, interesująco ją przekazujący. Ciekawy zestaw do degustacji, interesująco skomponowany. Ponadto ogromny wybór trunków w sklepie - można po degustacji wyjść z czymś wyjątkowym. Polecam

Konrad

Miło spędzony czas. Garść ciekawych informacji o dobrych trunkach, a dla pijących whisky tylko okazjonalnie możliwość poznania naprawdę ciekawych smaków.

Wyświetlono 5 z 7

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.