Trening Personalny | Warszawa

Nowość
0.0 0 Opinii

Trening Personalny | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

169,00 zł

169,00 zł

O prezencie

Dobra zabawa i profesjonalny trening to coś, co pozwala oderwać się na chwilę od rzeczywistości. Wybierz się na Trening Personalny na Siłowni w Warszawie i odkryj, ile radości może dać sportowa zabawa! Trening zostanie dopasowany do Twoich potrzeb, uwzględniając historię kontuzji i urazów. Konsultacja przed treningiem, rozgrzewka i trening właściwy. Połącz sport i dobrą zabawę i trenuj z profesjonalistą!


Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Trening Personalny na Siłowni. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Co wchodzi w skład Vouchera?
Voucher obejmuje:
- Konsultację przed treningiem;
- Rozgrzewkę;
- Trening właściwy.

Voucher nie obejmuje wejścia na siłownię, aczkolwiek są honorowane karty partnerskie - do weryfikacji na stronie siłowni.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa 60 minut.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Przeżycie dostępne jest dla osób od 12 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda prawnego opiekuna.

Trening Personalny | Warszawa sprawdzi się jako prezent dla sportowca. Voucher na siłownię to oryginalny pomysł na podarunek, gwarantujący emocje, dobrą zabawę i profesjonalizację treningu. Przekonaj się, jak łatwo zaskoczyć bliskich ciekawym pomysłem na prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher obejmuje konsultację przed treningiem, rozgrzewkę oraz trening właściwy. Voucher nie obejmuje wejścia na siłownię, aczkolwiek są honorowane karty partnerskie - do weryfikacji na stronie siłowni. Przeżycie dostępne jest dla osób od 12 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda prawnego opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SPORT HEALTH PROGRESS

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.