JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Rodzinna Sesja Fotograficzna | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Rodzinna Sesja Fotograficzna | Warszawa


Warszawa
3-6 os.

199 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199 zł

Richard Paul Evans napisał w jednym z bestsellerów, że rodzina jest dla człowieka niczym płótno dla artysty — przelewamy na nie nasze najwspanialsze marzenia. Uwiecznij obraz swojej rodziny i spraw, by każde z Was mogło stać się częścią wyjątkowego arcydzieła! Wspólna sesja zdjęciowa to nie tylko okazja do zabawy i spędzenia czasu w gronie najbliższych, ale również wspaniała pamiątka, dzięki której bez trudu przywołasz najcenniejsze chwile w życiu.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje sesję zdjęciową (45 minut) oraz retusz, wydruk (5 sztuk w formacie 10x15 lub A4) i wysłanie zdjęć drogą elektroniczną. Ponadto, studio zapewnia kawę i herbatę gratis. Na miejscu realizacji można dokupić większą ilość zdjęć. Wykonawca zapewnia dodatkowe rekwizyty i dekoracje.

Czy obdarowani będą mogli wybrać zdjęcia do wydruku?
Oczywiście. Obdarowani wybiorą najlepsze z 50 ujęć.

Ile czasu trzeba będzie czekać na zdjęcia?
Fotografie będą gotowe w ten sam dzień.

Jak należy przygotować się do sesji?
Wystarczy swobodny strój i pozytywne nastawienie. O zmatowienie twarzy oraz potrzebne rekwizyty zadbają specjaliści!

Rodzinna Sesja Fotograficzna sprawdzi się jako:
prezent dla rodziny, prezent świąteczny, podarunek dla rodziców

Szukasz oryginalnego prezentu, który oczaruje Twoich bliskich? Postaw na przeżycie i niezwykłą pamiątkę! Wspólna sesja zdjęciowa to wyjątkowy prezent świąteczny dla całej rodziny, który zatrzyma w obiektywie ulotne chwile z Waszego życia. Zarówno elegancki voucher na sesję, jak i wydrukowane fotografie, będą niezwykle efektownym podarunkiem dla rodziców.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

45 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby oglądające.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje sesję zdjęciową (45 minut) oraz retusz, wydruk (5 sztuk w formacie 10x15 lub A4) i wysłanie zdjęć drogą elektroniczną. Ponadto, studio zapewnia kawę i herbatę gratis. Na miejscu realizacji można dokupić większą ilość zdjęć. Wykonawca zapewnia dodatkowe rekwizyty i dekoracje.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1452
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Justyna B.

Szybka realizacja, praktycznie z dnia na dzień. Na korzyść również było to, że mógł z nami być na sesji fotograficznej pies. Panie zamknęły na chwilę studio by mógł obwachac i poczuć się bardziej swobodnie, miska z wodą również zaproponowana przez pracowników. Ujęć zrobione było ponad 150. Wspólnie dokonywaliśmy selekcji. Na mailu znalazły się wybrane zdjęcia za raz po powrocie do domu. Co do jakość wydruku to jeszcze nie wiem, ale mają być A4, natomiast do odebrania będą w ciągu 3 dni. Dodatkowym atutem jest to, że wszystkie zdjęcia są przechowywane przez 3 miesiące. Już teraz wiem, że coś dobierzemy. Jesli mam pokazać słabe punkty to może być to, że należy udać się tam ponownie by odebrać wersję papierową, na karcie prezentowej był napis, że będą tego samego dnia. Dla kogoś może być to problem ciągnąć się z małymi dziećmi przez całą Warszawę. Drugim słabym punktem, ale może to ze względu na covid 19, były zdjęcia bez rekwizytów. W sumie po wyjściu ze studia pomyślałam, że szkoda że nie było np jakiegoś krzesła na którym bym mogła usiąść z synkiem. Wszystkie zdjęcia robiliśmy na stojąco lub na podłodze. Efekt świetny widać, że profesjonalista je wykonał. W każdym razie polecam, niezapomniana chwila - rodzinna pamiątka

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.