Rodzinna Sesja Fotograficzna | Warszawa

5.0 1 Opinie

Rodzinna Sesja Fotograficzna | Warszawa


Oferta niedostępna
3-6 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Richard Paul Evans napisał w jednym z bestsellerów, że rodzina jest dla człowieka niczym płótno dla artysty — przelewamy na nie nasze najwspanialsze marzenia. Uwiecznij obraz swojej rodziny i spraw, by każde z Was mogło stać się częścią wyjątkowego arcydzieła! Wspólna sesja zdjęciowa to nie tylko okazja do zabawy i spędzenia czasu w gronie najbliższych, ale również wspaniała pamiątka, dzięki której bez trudu przywołasz najcenniejsze chwile w życiu.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje sesję zdjęciową (45 minut) oraz retusz, wydruk (5 sztuk w formacie 10x15) i wysłanie zdjęć drogą elektroniczną. Ponadto, studio zapewnia kawę i herbatę gratis. Na miejscu realizacji można dokupić większą ilość zdjęć. Wykonawca zapewnia dodatkowe rekwizyty i dekoracje.

Czy obdarowani będą mogli wybrać zdjęcia do wydruku?
Oczywiście. Obdarowani wybiorą najlepsze z 50 ujęć.

Ile czasu trzeba będzie czekać na zdjęcia?
Fotografie będą gotowe w ten sam dzień.

Jak należy przygotować się do sesji?
Wystarczy swobodny strój i pozytywne nastawienie. O zmatowienie twarzy oraz potrzebne rekwizyty zadbają specjaliści!

Rodzinna Sesja Fotograficzna sprawdzi się jako:
prezent dla rodziny, prezent świąteczny, podarunek dla rodziców

Szukasz oryginalnego prezentu, który oczaruje Twoich bliskich? Postaw na przeżycie i niezwykłą pamiątkę! Wspólna sesja zdjęciowa to wyjątkowy prezent świąteczny dla całej rodziny, który zatrzyma w obiektywie ulotne chwile z Waszego życia. Zarówno elegancki voucher na sesję, jak i wydrukowane fotografie, będą niezwykle efektownym podarunkiem dla rodziców.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

45 minut.

Uczestnicy

3-6 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje sesję zdjęciową (45 minut) oraz retusz, wydruk (5 sztuk w formacie 10x15) i wysłanie zdjęć drogą elektroniczną. Na miejscu realizacji można dokupić większą ilość zdjęć. Wykonawca zapewnia dodatkowe rekwizyty i dekoracje.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Fotolife Studio

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 1 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Magda

Sesja rodzinna udana, wszystko w miłej atmosferze.

Anna D.

Było bardzo miło, sympatycznie. Zdjęć było tyle , że było "z czego wybierać". Dokupiliśmy jeszcze dodatkowe ujęcia ponieważ było tyle ujęć , że ciężko było wybrać tylko 5. Super rodzinna pamiątka.

Andrzej Gawron

Dostaliśmy voucher na rodzinną sesję zdjęciową, która okazała się strzałem w 10-tkę. Super zabawa przede wszystkim, a jej efekty już zdobią ściany naszego domu. Polecam!

Justyna B.

Szybka realizacja, praktycznie z dnia na dzień. Na korzyść również było to, że mógł z nami być na sesji fotograficznej pies. Panie zamknęły na chwilę studio by mógł obwachac i poczuć się bardziej swobodnie, miska z wodą również zaproponowana przez pracowników. Ujęć zrobione było ponad 150. Wspólnie dokonywaliśmy selekcji. Na mailu znalazły się wybrane zdjęcia za raz po powrocie do domu. Co do jakość wydruku to jeszcze nie wiem, ale mają być A4, natomiast do odebrania będą w ciągu 3 dni. Dodatkowym atutem jest to, że wszystkie zdjęcia są przechowywane przez 3 miesiące. Już teraz wiem, że coś dobierzemy. Jesli mam pokazać słabe punkty to może być to, że należy udać się tam ponownie by odebrać wersję papierową, na karcie prezentowej był napis, że będą tego samego dnia. Dla kogoś może być to problem ciągnąć się z małymi dziećmi przez całą Warszawę. Drugim słabym punktem, ale może to ze względu na covid 19, były zdjęcia bez rekwizytów. W sumie po wyjściu ze studia pomyślałam, że szkoda że nie było np jakiegoś krzesła na którym bym mogła usiąść z synkiem. Wszystkie zdjęcia robiliśmy na stojąco lub na podłodze. Efekt świetny widać, że profesjonalista je wykonał. W każdym razie polecam, niezapomniana chwila - rodzinna pamiątka

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.