JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Poznaj Fotografię | Warszawa

Poznaj Fotografię | Warszawa


Warszawa
1 os.

249 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
249 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Poznaj tajniki fotografowania! Prezent Poznaj Fotografię to indywidualna lekcja fotografii przeznaczona zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z aparatem, jak i bardziej zaawansowanych amatorów tej dziedziny. Będziesz miał okazję zgłębiać techniki posługiwania się aparatem tak, by fotografia stała się łatwa i przewidywalna. Nauczysz się operowania światłem, zarówno w plenerze jak i wnętrzu studia. Warto zgłębić tajniki fotografii u pełnych pasji nauczycieli i zarazem doświadczonych twórców!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana. W przypadku niepełnoletnich możliwa jest obecność opiekuna prawnego.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Poznaj Fotografię odbywa się w studio, plenerze lub ciemni. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci powyżej 12 roku życia. Tematyka zajęć ustalana jest bezpośrednio z osobami prowadzącymi zajęcia i dostosowana jest do potrzeb osoby obdarowanej. Istnieje możliwość korzystania z własnego aparatu lub aparatu szkoły.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (11)

Wszystkie opinie(11)
Magda Cesarz

Warsztaty ze Stefanem Rutkowskim były rewelacyjne! Polecam!

Kasia M.

Zdjęcia robię na automacie a chcę mieć trochę większy wpływ na to, jak fotografuję. Dobrą okazją była otrzymana w prezencie lekcja fotografii. Myślałam, że będzie to typowa lekcja tj. wykład co trzeba zrobić, by wyszło dobre zdjęcia. Zaskoczyłam się bardzo pozytywnie. Pan Stefan naprawdę potrafił mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi manualnymi ustawieniami, pokazał mi, jak prosto mogę się "bawić" tworzonym obrazem, by zdjęcie było ciekawsze. Pracowaliśmy na moim aparacie i pokazał mi funkcje, które teoretycznie powinnam znać, a nie wiedziałam o ich istnieniu. Czas zleciał bardzo szybko, a ja wyszłam z głową pełną nowej wiedzy, którą natychmiast chciałam wykorzystać. Ale powiedział jedno i jest to bardzo znana maksyma: trening czyni mistrza. Naprawdę uważam, że Pan Stefan potrafi nauczyć fotografii.

Magdalena Boniuk

Lekcja była bardzo dobrze przeprowadzona, dostosowana do moich potrzeb. Bardzo dziękuję ,

Marlena Hess

Bardzo mi się podobało. Pan Prowadzący - fotograf Stefan Rutkowski jest prawdziwym pasjonatem, zna się na tym, co robi i robi to wspaniale. Czuję się zainspirowana do dalszego zgłębiania tajemnic fotografii.

Jacek

Bardzo sympatycznie, dużo ciekawych informacji i zagadnień. Polecam!

1 2 3

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.