Poznaj Fotografię | Warszawa

0.0 0 Opinie

Poznaj Fotografię | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,00 zł

249,00 zł

O prezencie

Poznaj tajniki fotografowania! Prezent Poznaj Fotografię to indywidualna lekcja fotografii przeznaczona zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z aparatem, jak i bardziej zaawansowanych amatorów tej dziedziny. Będziesz miał okazję zgłębiać techniki posługiwania się aparatem tak, by fotografia stała się łatwa i przewidywalna. Nauczysz się operowania światłem, zarówno w plenerze jak i wnętrzu studia. Warto zgłębić tajniki fotografii u pełnych pasji nauczycieli i zarazem doświadczonych twórców!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana. W przypadku niepełnoletnich możliwa jest obecność opiekuna prawnego.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Poznaj Fotografię odbywa się w studio, plenerze lub ciemni. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci powyżej 12 roku życia. Tematyka zajęć ustalana jest bezpośrednio z osobami prowadzącymi zajęcia i dostosowana jest do potrzeb osoby obdarowanej. Istnieje możliwość korzystania z własnego aparatu lub aparatu szkoły.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Studio SunBox

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Magda Cesarz

Warsztaty ze Stefanem Rutkowskim były rewelacyjne! Polecam!

Kasia M.

Zdjęcia robię na automacie a chcę mieć trochę większy wpływ na to, jak fotografuję. Dobrą okazją była otrzymana w prezencie lekcja fotografii. Myślałam, że będzie to typowa lekcja tj. wykład co trzeba zrobić, by wyszło dobre zdjęcia. Zaskoczyłam się bardzo pozytywnie. Pan Stefan naprawdę potrafił mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi manualnymi ustawieniami, pokazał mi, jak prosto mogę się "bawić" tworzonym obrazem, by zdjęcie było ciekawsze. Pracowaliśmy na moim aparacie i pokazał mi funkcje, które teoretycznie powinnam znać, a nie wiedziałam o ich istnieniu. Czas zleciał bardzo szybko, a ja wyszłam z głową pełną nowej wiedzy, którą natychmiast chciałam wykorzystać. Ale powiedział jedno i jest to bardzo znana maksyma: trening czyni mistrza. Naprawdę uważam, że Pan Stefan potrafi nauczyć fotografii.

Magdalena Boniuk

Lekcja była bardzo dobrze przeprowadzona, dostosowana do moich potrzeb. Bardzo dziękuję ,

Marlena Hess

Bardzo mi się podobało. Pan Prowadzący - fotograf Stefan Rutkowski jest prawdziwym pasjonatem, zna się na tym, co robi i robi to wspaniale. Czuję się zainspirowana do dalszego zgłębiania tajemnic fotografii.

Robert

Doskonały prezent na Dzień Ojca od dzieci. Lekcja fotografii z niezwykle kompetentną osobą w postaci Pana Stefana pozwoliła mi na dokonanie sprawdzianu mojej wiedzy ale również poznania wielu tematów które do tej pory stwarzały mi problemy podczaś robienia zdjęć. Zapewne jeszcze wielkie zakręty przede mną ale...naprawdę dużo można wynieść z takiej lekcji. Polecam.

Wyświetlono 5 z 16

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.