JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Fotografię | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Fotografię | Warszawa


Warszawa
1 os.

249 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
249 zł

Poznaj tajniki fotografowania! Prezent Poznaj Fotografię to indywidualna lekcja fotografii przeznaczona zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z aparatem, jak i bardziej zaawansowanych amatorów tej dziedziny. Będziesz miał okazję zgłębiać techniki posługiwania się aparatem tak, by fotografia stała się łatwa i przewidywalna. Nauczysz się operowania światłem, zarówno w plenerze jak i wnętrzu studia. Warto zgłębić tajniki fotografii u pełnych pasji nauczycieli i zarazem doświadczonych twórców!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana. W przypadku niepełnoletnich możliwa jest obecność opiekuna prawnego.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Poznaj Fotografię odbywa się w studio, plenerze lub ciemni. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci powyżej 12 roku życia. Tematyka zajęć ustalana jest bezpośrednio z osobami prowadzącymi zajęcia i dostosowana jest do potrzeb osoby obdarowanej. Istnieje możliwość korzystania z własnego aparatu lub aparatu szkoły.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1796
Filtruj Prezenty

Opinie (11)

Wszystkie opinie(11)
Magda Cesarz

Warsztaty ze Stefanem Rutkowskim były rewelacyjne! Polecam!

Kasia M.

Zdjęcia robię na automacie a chcę mieć trochę większy wpływ na to, jak fotografuję. Dobrą okazją była otrzymana w prezencie lekcja fotografii. Myślałam, że będzie to typowa lekcja tj. wykład co trzeba zrobić, by wyszło dobre zdjęcia. Zaskoczyłam się bardzo pozytywnie. Pan Stefan naprawdę potrafił mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi manualnymi ustawieniami, pokazał mi, jak prosto mogę się "bawić" tworzonym obrazem, by zdjęcie było ciekawsze. Pracowaliśmy na moim aparacie i pokazał mi funkcje, które teoretycznie powinnam znać, a nie wiedziałam o ich istnieniu. Czas zleciał bardzo szybko, a ja wyszłam z głową pełną nowej wiedzy, którą natychmiast chciałam wykorzystać. Ale powiedział jedno i jest to bardzo znana maksyma: trening czyni mistrza. Naprawdę uważam, że Pan Stefan potrafi nauczyć fotografii.

Magdalena Boniuk

Lekcja była bardzo dobrze przeprowadzona, dostosowana do moich potrzeb. Bardzo dziękuję ,

Marlena Hess

Bardzo mi się podobało. Pan Prowadzący - fotograf Stefan Rutkowski jest prawdziwym pasjonatem, zna się na tym, co robi i robi to wspaniale. Czuję się zainspirowana do dalszego zgłębiania tajemnic fotografii.

Jacek

Bardzo sympatycznie, dużo ciekawych informacji i zagadnień. Polecam!

1 2 3

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.