eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Fotografię | Warszawa

5.0 14 Opinii

Poznaj Fotografię | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

374,99 zł

374,99 zł

O prezencie

Poznaj tajniki fotografowania! Prezent Poznaj Fotografię to indywidualna lekcja fotografii przeznaczona zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z aparatem, jak i bardziej zaawansowanych amatorów tej dziedziny. Będziesz miał okazję zgłębiać techniki posługiwania się aparatem tak, by fotografia stała się łatwa i przewidywalna. Nauczysz się operowania światłem, zarówno w plenerze jak i wnętrzu studia. Warto zgłębić tajniki fotografii u pełnych pasji nauczycieli i zarazem doświadczonych twórców!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Poznaj Fotografię odbywa się w studio, plenerze lub ciemni. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci powyżej 12 roku życia. Tematyka zajęć ustalana jest bezpośrednio z osobami prowadzącymi zajęcia i dostosowana jest do potrzeb osoby obdarowanej. Istnieje możliwość korzystania z własnego aparatu lub aparatu szkoły.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

fotobelfer.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 14 Opinii

Aleksander K.

Będąc na 2 i półgodzinnym kursie ,dużo dostałem rzeczy podstawowych i konkretów,z których nie zdawałem sobie sprawy,że tego nie umiałem ogarniać,podstawy przysłony,punkt ostrzenia,tryby pracy AF\AC ,balans bieli i inne tematy miałem na tym kursie,z czego dużo wywnioskowałem i jestem wdzięczny za to,mogę polecić każdemu. Pozdrawiam

 

Bardzo informatywny kurs. Wiele praktycznych i użytecznych informacji poprzeplatanych ćwiczeniami i próbowaniem samemu.

Piotr G.

Jeden z najbardziej trafionych podarunków, jakie otrzymałem. Olbrzymia wiedza i doświadczenie prowadzącego. Udało mu się przekazać bakcyla :)

Magda Cesarz

Warsztaty ze Stefanem Rutkowskim były rewelacyjne! Polecam!

Kasia M.

Zdjęcia robię na automacie a chcę mieć trochę większy wpływ na to, jak fotografuję. Dobrą okazją była otrzymana w prezencie lekcja fotografii. Myślałam, że będzie to typowa lekcja tj. wykład co trzeba zrobić, by wyszło dobre zdjęcia. Zaskoczyłam się bardzo pozytywnie. Pan Stefan naprawdę potrafił mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi manualnymi ustawieniami, pokazał mi, jak prosto mogę się "bawić" tworzonym obrazem, by zdjęcie było ciekawsze. Pracowaliśmy na moim aparacie i pokazał mi funkcje, które teoretycznie powinnam znać, a nie wiedziałam o ich istnieniu. Czas zleciał bardzo szybko, a ja wyszłam z głową pełną nowej wiedzy, którą natychmiast chciałam wykorzystać. Ale powiedział jedno i jest to bardzo znana maksyma: trening czyni mistrza. Naprawdę uważam, że Pan Stefan potrafi nauczyć fotografii.

Wyświetlono 5 z 19

Zobacz inne propozycje