(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Weekend z Fotografią | Warszawa

5.0 18 Opinii

Weekend z Fotografią | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

519,99 zł

519,99 zł

O prezencie

Weekend z Fotografią to wspaniały prezent dla miłośników pstrykania zdjęć, kreatywnych fotografów - amatorów. Minimum teorii, maximum praktyki to połączenie zmieni amatora fotografii w znawcę tematu. Chcesz świadomie fotografować i wykorzystywać możliwości swojego aparatu? poznać parametry i ustawienia swojego aparatu oraz poznać tajniki ekspozycji , głębi ostrości i wielu innych zagadnień niezbędnych każdemu fotografowi? - to Prezent dla Ciebie! Podczas Weekendu z Fotografią poznasz podstawy posługiwania się aparatem. Dowiesz się, jak zapanować nad jego ustawieniami aby uzyskiwać zadowalające zdjęcia w różnych warunkach. Doświadczony fotograf wprowadzi w świat fotografii portretowej, podpowie, jak fotografować dzieci i robić zdjęcia w plenerze.

Realizując prezent:

  • poznasz podstawowe informacje o działaniu aparatu, optyce i perspektywie,
  • dowiesz się, jak fotograf może wykorzystywać w pracy oświetlenie i światło naturalne w plenerze,
  • poznasz zasady fotografii plenerowej,
  • wykonasz zdjęcia przedmiotów i portrety.
 
Fotografia to wymarzony prezent jednym słowem dla każdego, kto jest entuzjastą robienia zdjęć.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Prezent Weekend z Fotografią trwa 12 godzin podzielone na cztery spotkania w soboty i niedziele.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Kurs obejmuje 4 zajęcia tematyczne: działenie aparatu, optyka i perspektywa, podstawy oświetlenia, fotografia w plenerze oraz zdjęcia przedmiotów i portretów.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

fotobelfer.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 18 Opinii

Wojciech W.

Bardzo rzeczowy, konstruktywny i rozbudowany kurs fotografii dla początkujących. Polecam Fotobelfer jako miejsce startu dla nowych fotografików.

Paweł

Wszystko jak trzeba. Pierwsze zajęcia pozwalają zrozumieć działania aparatu od strony technicznej a potem praktyka i jak tych możliwości użyć. Polecam.

 

Bardzo fajny kurs! Wiedza prowadzącego na najwyższym poziome. Super, że mogliśmy od razu spróbować swoich sił i zastosować teorię w praktyce. Polecam!

Magda Ciechanowicz - Śniadała

Weekend z fotografią To najlepszy prezent jaki dostałam. Profesjonalny i doświadczony wykładowca. Cierpliwy nauczyciel. Program świetnie ułożony i tak prowadzone zajęcia, aby każdy mógł zrozumieć tajniki fotografii. Polecam każdemu, kto lubi fotografować i chce być świadomy tego co robi za obiektywem:) To było wielka przyjemność. Dziękuję

Dominika Zdrodowska

Super prowadzący, godny polecenia dla każdego. Dba o każdego w grupie, pilnuje, aby wszyscy zrozumieli. Mówi ciekawie, z pasją. Czuje, że po tych zajęciach moja wiedza o fotografii zwiększyła się ogromnie.

Wyświetlono 5 z 19

Zobacz inne propozycje