JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Tajniki Aparatu Cyfrowego

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Tajniki Aparatu Cyfrowego


Warszawa
1 os.

180 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
180 zł

Jeżeli posiadasz aparat cyfrowy i chciałbyś nauczyć się wykorzystywać jego wszystkie możliwości to kurs ten przeznaczony jest właśnie dla Ciebie! Każdy kto zaczyna przygodę z fotografią lub też fotografuje od jakiegoś czasu, ale chce bardziej świadomie posługiwać się aparatem powinien przejść to ciekawe szkolenie.
W czasie 6 godzin zajęć poznasz przeznaczenie różnych funkcji aparatu i zobaczysz jak ta wiedza jest przydatna do kreowania zdjęć takich jak chcesz. Od tego momentu przestaniesz być zdany na automatyczne ustawienia aparatu i zdjęcia z przydziału. Nie czekaj dłużej i odkryj nowe możliwości jakie kryje twój własny sprzęt!

Ważne informacje:

  • Do udziału w kursie potrzebny jest własny aparat fotograficzny, który posiada funkcję "manual".
  • Zajęcia prowadzone są w grupach, dlatego potrzebna jest wcześniejsza rezerwacja.
  • Dodatkowy sprzęt specjalistyczny potrzebny podczas zajęć dostarcza wykonawca.
  • Zdjęcia będą robione pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela.
Poznaj Tajniki Aparatu Cyfrowego to idealny kurs dla wszystkich posiadaczy aparatu cyfrowego chcących nauczyć się robić profesjonalne zdjęcia. Podaruj ten niesamowity prezent na urodziny lub święta i zobacz uśmiech na twarzy swoich bliskich!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

6 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana. W przypadku niepełnoletnich możliwa jest obecność opiekuna prawnego.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Wymagany jest własny aparat fotograficzny. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci powyżej 12 roku życia. Zajęcia odbywają się w kilkuosobwych grupach (do 10 osób).LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1284
Filtruj Prezenty

Opinie (5)

Wszystkie opinie(5)
Emilia Z.

Zajęcia z tajników fotografii były wstępem do tego jakie możliwości mają aparaty fotograficzne, nie tylko lustrzanki ale i zwykłe kompaktowe, które mają tryb "manualny". Większość z nas widząc zdjęcia z rozmytym tłem lub lekko "poruszone" zapewne nawet nie zdaje sobie sprawy z tego jak łatwo jest je wykonać, wystarczy zmienić jedno ustawienie w aparacie i mamy super efekty!!! Odbyty kurs wiele rzeczy mi uświadomił i pokazał, że nie taki diabeł straszny jak go malują :) Prowadzący zajęcia jest fotografem z zamiłowania, co daje się odczuć, ponieważ swoją "tajemną" wiedzę przekazuje z pasją i stara się aby każdy z uczestników zrozumiał i świadomie korzystał z danych mu narzędzi (ustawień w aparacie). Bardzo się ciesze z otrzymanego prezentu, dzięki któremu zaczęła się moja prawdziwa przygoda z fotografia :) Kurs polecam każdemu, kto robi zdjęcia podczas imprez rodzinnych, na wyjazdach czy spacerach. Zdobyta wiedza pozwala na świadome korzystanie z urządzenia jakim się posługujemy, dzięki czemu funkcja "auto" zacznie być przez nas co raz częściej pomijana!

Agata

Kurs super, polecam każdemu kto zaczyna swoją przygodę z aparatem i chce poznać więcej jego funkcji :)

Agnieszka Walerzak

Kurs bardzo mi się podobał, prowadzony był bez żadnej presji i rzetelnie. Sporo można byłoby się nauczyć

Paulina

Szkolenie bardzo pozytywne. Pomimo tego, że przewertowałam całą instrukcję aparatu to i tak moja wiedza była znikoma do czasu szkolenia. Prowadzący jest bardzo konkretną osobą i bez problemu potrafił udzielić informacji na każde pytanie.

Katarzyna

Skorzystałam z kursu od podstaw, wraz z 3h w plenerze. Prowadzący był profesjonalny, sympatyczny, dobrze przygotowany. Każdemu bardzo cierpliwie wszystko tłumaczył, odpowiadał na każde pytanie, pytał się czy wszystko jest jasne. Omówił z nami 90% możliwości manualnych aparatu. W plenerze były świetne ćwiczenia, inspiracje, sposoby, pomysły na zdjęcia. Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam ten kurs.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.