Relaksacyjna Sesja Floatingu | Trójmiasto

1 2 3 4 5 (3)
Gdańsk
1 os.

120 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Od zawsze marzysz, aby poddać się zabiegowi, który w pełni Cie zrelaksuje? Chcesz przenieść się w inny wymiar, gdzie odprężenie przychodzi całkowicie naturalnie? Sesja Floatingu to zwieńczenie Twoich poszukiwań. Ta innowacyjna metoda, która polega na izolacji od bodźców zewnętrznych (minimalizacji grawitacji, stałej temp., izolacji od dźwięków oraz wyciemnieniu) sprawi, że zapomnisz o wszystkim, co zostało przed drzwiami salonu.

Co obejmuje prezent?

Godzinną sesję floatingu oraz dostęp do pomieszczenia, które zapewni prywatność oraz umożliwi wzięcie prysznica.

Jak przebiega realizacja?

Uczestnik zostaje zapoznany z zasadą działania kabiny do floatingu. Następnie przebiera się w strój adekwatny do kąpieli, bierze prysznic i wchodzi do kabiny. Po seansie również uwzględniono czas na prysznic i wysuszenie włosów. Pokój zapewnia pełną prywatność.

Czy wymagana jest umiejętność pływania?

Nie, ponieważ głębokość wody wynosi zaledwie 25 cm a dodatkowo wysokie zasolenie wody sprawia iż samoczynnie unosisz się na wodzie.

Relaksacyjna Sesja Floatingu sprawdzi się jako:

prezent na imieniny, prezent na Dzień Kobiet, prezent dla ukochanej.

Nie masz pomysłu na niebanalny prezent dla bliskiej Ci osoby? Voucher prezentowy na sesję floatingu będzie strzałem w dziesiątkę! Ta propozycja świetnie sprawdzi się jako prezent dla ukochanej, prezent dla męża lub podarunek na Dzień Kobiet. Porzuć dalsze poszukiwania, gdyż oryginalny prezent masz na wyciągnięcie ręki.


Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Należy zabrać ze sobą klapki i ręcznik (opcjonalnie strój kąpielowy).

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania to: choroby psychiczne, epilepsja. Na miejscu dostępna jest kabina prysznicowa do dyspozycji osoby obdarowanej.Opinie (2)

Tadeusz Hirsz

Sesja floatingu była dla mnie super przeżyciem. Wrażenie niesamowite, rozluźnienie i odprężenie całkowite mięśni,kręgosłupa, a przede wszystkim umysłu. Ujmując krótko RELAKS TOTALNY.

Agnieszka

Rewelacyjny relaks i świetny sposób na zniwelowanie bólu pleców, który ostatnio dość mocno odczuwałam z powodu częstego noszenia na rękach kilkumiesięcznego bobasa. Kameralnie i klimatycznie. Polecam wszystkim paniom i nie tylko:)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.