Relaksacyjna Sesja Floatingu dla Dwojga | Łódź

1 2 3 4 5 (0)
Łódź
2 os.

240 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Relaksacyjna Sesja Floatingu dla Dwojga to idealny pomysł, by razem wybrać się na zabieg, który maksymalnie Was zrelaksuje i odpręży, przenosząc Wasze umysły w absolutnie inny świat!. Floating uaktywnia w mózgu fale theta, które wprowadzają człowieka w wysoko produktywny stan. Naturalnie jest on trudny w utrzymaniu, ponieważ zazwyczaj podczas niego ludzie zapadają w sen. Dzięki warunkom w komorze możecie go utrzymać i być świadomym wszelkich kreatywnych myśli!Co obejmuje i jak przebiega realizacja prezentu?

Prezent obejmuje godzinną sesję floatingu dla dwóch osób. Zostajecie państwo wprowadzeni do pomieszczenia z kapsułami przygotowanymi do zabiegów.

Czy obdarowani w trakcie realizacji przebywają w tym samym pomieszczeniu?

Nie, sesja odbywa się w tym samym czasie w dwóch różnych pomieszczeniach zapewniających relaks poprzez odizolowane są od wszystkich bodźców zewnętrznych.

Czym jest floating i na czym polega?

Floating to metoda najgłębszej relaksacji jaką kiedykolwiek wymyślił człowiek. Sesja floatingu polega na wprowadzeniu człowieka w środowisko (i stan) niemożliwy do osiągnięcia w żadnych innych warunkach poza tzw. środowiskiem floatingowym.

Czy wymagana jest umiejętność pływania?

Nie, ponieważ w kapsule jest płytko, a wysokie zasolenie wody dodatkowo sprawia, iż samoczynnie unosisz się na wodzie.

Relaksacyjna Sesja Floatingu dla Dwojga sprawdzi się jako:

prezent dla pary, prezent na urodziny, prezent dla rodziców.

Relaksacyjna Sesja Floatingu Dla Dwojga to doskonały prezent dla Pary. Poznajcie technologię, z której korzystają wszyscy na każdym świecie - od zwykłych ludzi na sportowcach kończąc! Przeżycie będzie także idealnym podarunkiem na Święta dla Rodziców - podaruj im wyjątkowy prezent, który da im relaks i odprężenie, jakich jeszcze nie zaznali!


Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Klapki pod prysznic.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje godzinną sesję floatingu dla 2 osób. Przeciwwskazania to: epilepsja, choroby psychiczne, choroby skóry, menstruacja i pierwszy trymestr ciąży. Na miejscu dostępna jest kabina prysznicowa do dyspozycji osoby obdarowanej


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.