Przejażdżka Gąsienicową Haubicą Samobieżną 2S1 „Goździk” dla Dwojga

Zobacz film
5.0 2 Opinie

Przejażdżka Gąsienicową Haubicą Samobieżną 2S1 „Goździk” dla Dwojga


Gorzów Wielkopolski (okolice)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Czy pamiętasz jeszcze tradycję wręczania pięknym paniom czerwonych goździków na Dzień Kobiet? Czy z sentymentem wspominasz plan 5 letni i starą, dobrą, sowiecką technologię? Jeśli tak, to teraz będziesz mógł połączyć te wspomnienia, bo oto właśnie otrzymałeś "Goździk" w prezencie - unikalny projekt Huty Stalowa Wola. To wyjątkowe przeżycie to jedyna w swoim rodzaju okazja, by poznać siłę Wojska Polskiego. Ta potężna maszyna, mogąca razić wrogów z odległości 15 kilometrów , potrafi dostarczyć niezwykłych wrażeń w zupełnie odmienny sposób. Wejdź na jej pancerz i poczuj pod sobą prawie 16 ton żywej stali. Rozpędzająca się do 60 km/h Haubica Samobieżna "Goździk" jest pojazdem, którego szybko nie zapomnisz. Poczuj się niczym artylerzysta i obudź w sobie militarystyczną pasję. Pojazd gotowy, czołgista czeka - zapraszamy na pokład!

Parametry techniczne:

 • Silnik wysokoprężny JAMZ-238W o mocy 240 KM
 • Prędkości maksymalne:
  • na drodze - 60 km/h
  • w terenie: 30 km/h
  • na wodzie: 4,5 km/h
 • Zasięg na lądzie: 500 km
 • Zasięg artyleryjski: 15 300 m
 • Waga pocisku: 21,76 kg (odłamkowo - burzący)
 • Pojazdy tego typu są w czynnej służbie Wojska Polskiego

Przejażdżka Gąsienicową Haubicą Samobieżną 2S1 „Goździk” to nie tylko pomysłowy prezent dla fana miliatariów i motoryzacji, lecz także dla każdego kto szuka niecodziennych wrażeń i solidnej dawki emocji. To pomysł na spędzenie czasu z rodziną, albo nietuzinkowy prezent dla bliskiej osoby! Podaruj go przyjaciołom, kolegom i koleżankom a także rodzinie. Kup go też dla siebie, byś mógł towarzyszyć im w tej ekstremalnej jeździe!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gorzów Wielkopolski (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

Na realizację prezentu należy zarezerwować około 30 minut. Jazda trwa ok. 20 minut.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Przejażdżka realizowana jest w grupach. Minimalna liczba uczestników to 10 osób. Uczestnicy mogą otrzymać dodatkowo certyfikat z odbytej jazdy wraz z serią pamiątkowych, obrobionych zdjęć oraz filmikiem (opłata dodatkowa 160 zł płatna u wykonawcy).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Militaria ANHOL

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 2 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Magdalena Marciniak

Super atrakcja, bardzo nam się podobało, można dokupić filmik z przejażdżki czołgiem, polecam:)

Michał S.

Prezent zrealizowany zgodnie z opisem. Maszyna fajna, trasa trochę spokojna trochę nie. Czas przejazdu wystarczajacy. Ogólnie wszystko pozytywnie. Możliwość zobaczenia i wejścia na inne fajne maszyny.

Dominik

Super jazda, niezapomniane wrażenia na pewno powtórzę wyjazd.

Adam S.

Wyjazd do Skwierzyny okazał się świetnym przeżyciem. Naprawdę fachowcy w tej dziedzinie. Teren przejazdu zróżnicowany , błoto, podjazdy, zjazdy , pole , naprawdę polecam , jeszcze nie mogę ochłonąć, adrenalina gwarantowana ;):):):)

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.