Przejażdżka Gąsienicową Haubicą Samobieżną 2S1 „Goździk” dla Dwojga

Zobacz film
5.0 2 Opinii

Przejażdżka Gąsienicową Haubicą Samobieżną 2S1 „Goździk” dla Dwojga


Gorzów Wielkopolski (okolice)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

449,99 zł

449,99 zł

O prezencie

Czy pamiętasz jeszcze tradycję wręczania pięknym paniom czerwonych goździków na Dzień Kobiet? Czy z sentymentem wspominasz plan 5 letni i starą, dobrą, sowiecką technologię? Jeśli tak, to teraz będziesz mógł połączyć te wspomnienia, bo oto właśnie otrzymałeś "Goździk" w prezencie - unikalny projekt Huty Stalowa Wola. To wyjątkowe przeżycie to jedyna w swoim rodzaju okazja, by poznać siłę Wojska Polskiego. Ta potężna maszyna, mogąca razić wrogów z odległości 15 kilometrów , potrafi dostarczyć niezwykłych wrażeń w zupełnie odmienny sposób. Wejdź na jej pancerz i poczuj pod sobą prawie 16 ton żywej stali. Rozpędzająca się do 60 km/h Haubica Samobieżna "Goździk" jest pojazdem, którego szybko nie zapomnisz. Poczuj się niczym artylerzysta i obudź w sobie militarystyczną pasję. Pojazd gotowy, czołgista czeka - zapraszamy na pokład!

Parametry techniczne:

 • Silnik wysokoprężny JAMZ-238W o mocy 240 KM
 • Prędkości maksymalne:
  • na drodze - 60 km/h
  • w terenie: 30 km/h
  • na wodzie: 4,5 km/h
 • Zasięg na lądzie: 500 km
 • Zasięg artyleryjski: 15 300 m
 • Waga pocisku: 21,76 kg (odłamkowo - burzący)
 • Pojazdy tego typu są w czynnej służbie Wojska Polskiego

Przejażdżka Gąsienicową Haubicą Samobieżną 2S1 „Goździk” to nie tylko pomysłowy prezent dla fana miliatariów i motoryzacji, lecz także dla każdego kto szuka niecodziennych wrażeń i solidnej dawki emocji. To pomysł na spędzenie czasu z rodziną, albo nietuzinkowy prezent dla bliskiej osoby! Podaruj go przyjaciołom, kolegom i koleżankom a także rodzinie. Kup go też dla siebie, byś mógł towarzyszyć im w tej ekstremalnej jeździe!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gorzów Wielkopolski (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

do 25 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Przejażdżka odbywa się na pancerzu pojazdu. Minimalny wiek uczestnika 6 lat z osobą towarzyszącą, wymagana obecność opiekuna na miejscu realizacji oraz wypełnienie stosownego oświadczenia. Przejażdżka realizowana jest w grupach (minimum 10 os.). Uczestnicy mogą otrzymać dodatkowo certyfikat z odbytej jazdy wraz z serią pamiątkowych, obrobionych zdjęć oraz filmikiem (opłata dodatkowa 160 zł płatna u wykonawcy).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Militaria ANHOL

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Magdalena Marciniak

Super atrakcja, bardzo nam się podobało, można dokupić filmik z przejażdżki czołgiem, polecam:)

Michał S.

Prezent zrealizowany zgodnie z opisem. Maszyna fajna, trasa trochę spokojna trochę nie. Czas przejazdu wystarczajacy. Ogólnie wszystko pozytywnie. Możliwość zobaczenia i wejścia na inne fajne maszyny.

Dominik

Super jazda, niezapomniane wrażenia na pewno powtórzę wyjazd.

Adam S.

Wyjazd do Skwierzyny okazał się świetnym przeżyciem. Naprawdę fachowcy w tej dziedzinie. Teren przejazdu zróżnicowany , błoto, podjazdy, zjazdy , pole , naprawdę polecam , jeszcze nie mogę ochłonąć, adrenalina gwarantowana ;):):):)

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.