Poznaj Snooker lub Bilard | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (1)
Poznań, Kraków, Warszawa
1 os.

149 zł

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Profesjonalny instruktor wprowadzi Cię w elitarny świat kolorowych bil lub, jeśli jesteś już na zaawansowanym poziomie, pokaże Ci kilka trików, które pomogą Ci w najbliższych zmaganiach ze znajomymi. Poznaj Snooker lub Bilard to 90 minutowa lekcja dzięki której Twoja gra wzniesie się na kolejny poziom.

Nie masz pomysłu na upominek dla faceta? Chcesz znaleźć prezent dla chłopaka, męża lub dla taty? Poznaj Snooker lub Bilard to świetny prezent dla mężczyzny, który lubi wyzwania. Ten oryginalny upominek sprawi, że będzie mógł oderwać się od codzienności. Kto wie, może ten pomysłowy prezent będzie początkiem nowej pasji? Jest tylko jeden sposób, aby się o tym przekonać - podaruj przeżycie i ciesz się radością bliskiej osoby. Niesamowity prezent na każdą okazję jest na wyciągnięcie dłoni.

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Według lokalizacji
Według liczby uczestników
Wyniki: 1
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Poznań, Kraków, Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 90 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Poznaj Snooker lub Bilard jest przeznaczony dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych. Podczas realizacji instruktor jest do wyłącznej dyspozycji. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje