Poznaj Fotografię dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa, Poznań, Trójmiasto
2 os.

399 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Fotografują prawie wszyscy, ale niewielu potrafi w pełni wykorzystać możliwości swojego aparatu. Studio fotograficzne jest miejscem gdzie można nauczyć się od profesjonalnego fotografa różnych dziedzin fotografii. Poznaj Fotografię dla Dwojga to dobry pomysł na prezent dla tych, którzy chcą poznać swój aparat i poprawić jakość swoich zdjęć pod okiem specjalisty. W sympatycznej atmosferze nauczycie się tego co jest potrzebne aby fotografowanie sprawiało jeszcze większą przyjemność, a zdjęcia były podziwiane.

Prezent obejmuje:

  • Możliwość wybrania tematyki kursu oraz miejsca realizacji,
  • Opieka profesjonalnego fotografa,
  • Niezapomniane doświadczenia.

Poznaj Fotografię dla Dwojga to świetny pomysł na prezent dla pary, która chce rozwijać wspólną pasję. Niezależnie od tego, czy będzie to upominek dla początkujących fotografów czy też prezent dla pasjonatów - gwarantujemy, że ten podarunek zda egzamin. To nie tylko duża niespodzianka, lecz także niezapomniane przeżycie. Chcesz znaleźć fajny podarunek dla zakochanych? Potrzebny Ci jest romantyczny prezent dla dwojga? To będzie niezapomniany upominek!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Według lokalizacji
Według liczby uczestników
Wyniki: 3
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa, Poznań, Trójmiasto

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 3 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Poznaj Fotografię odbywa się w studio, plenerze lub ciemni. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci powyżej 12 roku życia. Tematyka zajęć ustalana jest bezpośrednio z osobami prowadzącymi zajęcia i dostosowana jest do potrzeb osoby obdarowanej. Istnieje możliwość korzystania z własnego aparatu lub aparatu szkoły. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności