Podwójna Przygoda na Linach dla Całej Rodziny

1 2 3 4 5 (0)
Kobylnica
3 os.

149 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Zastanawiasz się jak fajnie spędzić czas z rodziną? Masz dość codziennej rutyny? Opuść betonową dżunglę, przekonaj się czym jest prawdziwa wolność! Park Linowy to dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Masz okazję, aby podarować niezapomniane wspomnienia sobie i swojej rodzinie. Podaruj sobie własny powrót do beztroskiej przeszłości. Chyba Ty i Twoje łobuziaki nie dacie na siebie długo czekać? Zanim zaczniecie się dobrze bawić, odbędziecie krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa. Przed Wami wybór między 2 unikalnymi trasami i 2 godziny przygody!

Prezent obejmuje:

  • Dwugodzinną zabawę w parku linowym,
  • po jednym przejściu trasami Lothse i Everest lub dwa przejścia jedną z nich,
  • niezbędny sprzęt,
  • opiekę instruktora.

Chcesz spędzić czas za miastem? Już odwiedzałeś nasz katalog marzeń? Mamy dla Ciebie i Twojej rodziny setki ciekawych atrakcji. Fajne prezenty nie tylko na weekendy lub święta, ale i na inne okazje. Tylko dla Was mamy niezapomniany prezent w Poznaniu Podwójna Przygoda na Linach dla Całej Rodziny. Jest tot idealny prezent dla każdego dziecka. Co na Was czeka? Fala pozytywnych emocji, droga pełna pułapek na wysokości od 5 metrów. Podaruj przeżycie.


Miejsce realizacji

Kobylnica

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 13 roku życia. Minimalna wymagana rozpiętość ramion to 180 cm. Tor Lhotse znajduje się od 5 do 8 metrów nad ziemią. Tor Everest znajduje się od 5 do 12 metrów nad ziemią.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.