JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Paintball (2 osoby) | Poznań

Paintball (2 osoby) | Poznań


Poznań
1-2 os.

119 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
119 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czujesz w sobie zdolności prawdziwego komandosa? Lubisz adrenalinę i rywalizację? Wyzwij na pojedynek osobę, z którą chcesz się zmierzyć i sprawdź czy uda Ci się ustrzelić przeciwnika zanim on zastrzeli Ciebie! Widok roztrzaskanej farby na masce wroga zawsze sprawia niezwykła przyjemność. Dostaniesz aż 200 kulek, spraw aby każda z nich trafiła w cel!

Co obejmuje prezent?
200 kul na osobę (400 w sumie) marker, mundur, maskę, rękawiczki, kamizelkę ochronną. Klienci mają możliwość dokupienia dodatkowych kulek na miejscu.

Jak przebiega realizacja?
Poprzez dołączenie do innych grup lub podczas gier otwartych. Obdarowany otrzyma kupon dla 2 osób do wykorzystania na polu paintball. 

Czy wiesz, że...
Sprzęt do paintballa pojawił się w USA już w latach 50. XX w. i był wykorzystywany przez służby leśne do znaczenia drzew z odległości, jak również w rolnictwie do znaczenia bydła. 

Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy? A może Twoja druga połówka lubi rywalizację oraz adrenalinę i chętnie przyjmie prezent Walentynkowy, który to zagwarantuje? Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku Paintball zostanie odebrany jako ciekawy prezent, który gwarantuje niezapomniane przeżycia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, którego nie boicie się pobrudzić. Polecamy założenie "grubszej" odzieży lub kilku warstw.

Czas trwania

Około 2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje kupon dla 2 osób, realizowany poprzez dołączanie do innych grup lub podczas gier otwartych.
W cenie: 200 kul na osobę (400 w sumie) marker, mundur, maska, rękawiczki, kamizelka ochronna. Klienci mają możliwość dokupienia dodatkowych kulek na miejscu.
Warunkiem uczestnictwa jest podpisanie regulaminu dla uczestników (z którym można się zapoznać na stronie http://unitedpaintball.pl/regulamin.html).LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
24 z 821

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.