(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Paintball (2 osoby) | Poznań

0.0 0 Opinii

Paintball (2 osoby) | Poznań


Poznań
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

220,00 zł

220,00 zł

O prezencie

Czujesz w sobie zdolności prawdziwego komandosa? Lubisz adrenalinę i rywalizację? Wyzwij na pojedynek osobę, z którą chcesz się zmierzyć i sprawdź czy uda Ci się ustrzelić przeciwnika zanim on zastrzeli Ciebie! Widok roztrzaskanej farby na masce wroga zawsze sprawia niezwykła przyjemność. Dostaniesz aż 200 kulek, spraw aby każda z nich trafiła w cel!

Co obejmuje prezent?
200 kul na osobę (400 w sumie) marker, mundur, maskę, rękawiczki, kamizelkę ochronną. Klienci mają możliwość dokupienia dodatkowych kulek na miejscu.

Jak przebiega realizacja?
Poprzez dołączenie do innych grup lub podczas gier otwartych. Obdarowany otrzyma kupon dla 2 osób do wykorzystania na polu paintball. 

Czy wiesz, że...
Sprzęt do paintballa pojawił się w USA już w latach 50. XX w. i był wykorzystywany przez służby leśne do znaczenia drzew z odległości, jak również w rolnictwie do znaczenia bydła. 

Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy? A może Twoja druga połówka lubi rywalizację oraz adrenalinę i chętnie przyjmie prezent Walentynkowy, który to zagwarantuje? Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku Paintball zostanie odebrany jako ciekawy prezent, który gwarantuje niezapomniane przeżycia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, którego nie boicie się pobrudzić. Polecamy założenie "grubszej" odzieży lub kilku warstw.

Czas trwania

Około 2 godziny

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent realizowany poprzez dołączanie do innych grup lub podczas gier otwartych.
W cenie: 200 kul na osobę (400 w sumie) marker, mundur, maska, rękawiczki, kamizelka ochronna. Klienci mają możliwość dokupienia dodatkowych kulek na miejscu.
Warunkiem uczestnictwa jest podpisanie regulaminu dla uczestników (z którym można się zapoznać na stronie http://unitedpaintball.pl/regulamin.html).


Sprawdź na mapie


Realizacja

United Paintball

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Robert Ł.

Nawet w trudnych warunkach pogodowych można się świetnie bawić! ;) Polecam ;)

Zobacz inne propozycje