Skok na Bungee | Chorzów

0.0 0 Opinii

Skok na Bungee | Chorzów


Chorzów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

219,00 zł

219,00 zł

O prezencie

Emocje, adrenalina, świeże powietrze i mocno przyspieszone bicie serca - czujesz, że to absolutnie Twoje klimaty? Marzysz o ekstremalnej przygodzie? Zapraszamy na wyjątkowy Skok na Bungee w Chorzowie! Przeżyj niesamowite chwile, skacząc z wysokości 90 metrów! Przełam swój strach i skorzystaj z atrakcji, o której nigdy nie zapomnisz! Doświadcz uczucia swobodnego spadania i baw się dobrze. Wystarczy, że będąc na górze, odważysz się zrobić ten jeden, malutki krok…

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Skok na Bungee. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Uczestnik po skoku otrzymuje pamiątkowy certyfikat.

Z jakiej wysokości odbywa się skok?
Skok odbywa się z wysokości 90 metrów.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego bądź jego obecność podczas realizacji przeżycia.

Skok na Bungee | Chorzów sprawdzi się jako prezent dla chłopaka na urodziny. Niezapomniane przeżycie i skok z wysokości 90 metrów to nie lada atrakcja i sposób na emocje. Przekonaj się, jak łatwo spełnia się marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Chorzów

Obowiązujący strój

Strój wygodny, dostosowany do warunków atmosferycznych.

Czas trwania

ok. 15 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od maja do października.

Ważne informacje

Minimalna waga uczestnika: 40 kg. Minimalny wiek uczestnika: 16 lat (w obecności opiekuna prawnego lub za jego pisemna zgodą). Uczestnik zobowiązany jest podpisać oświadczenie, iż ogólna kondycja psychofizyczna pozwala mu na wykonanie skoku. Istnieje możliwość dokupienia zdjęć oraz filmu bezpośrednio u wykonawcy. Wykonawca nie prowadzi rezerwacji na godzinę - na miejscu obowiązuje kolejka. Należy potwierdzić godziny otwarcia na dzień przed przybyciem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Bungee Chorzów

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Marshinina V.

Wszystko super, wszystko mi się podobało!

Mateusz Ł.

Było super, miła obsługa i niezapomniane wrażenia❤

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.