(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pływanie Wojskową Amfibią Gąsienicową PTS-M

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Pływanie Wojskową Amfibią Gąsienicową PTS-M


Borne Sulinowo
70 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

4999,00 zł

4999,00 zł

O prezencie

Amfibia to pojazd, który zmienił oblicze działań wojennych. Błyskawiczne przerzucanie wojsk oraz możliwość przeprowadzenia desantu drogą morską mogą przeważyć szalę zwycięstwa na korzyść jednej ze stron. Świetnym przykładem może być akcja wojsk alianckich w Normandii, czyli słynna Operacja Overlord z 1944 roku. Zastanawiacie się, jak wygląda wnętrze wojskowej amfibii gąsienicowej? Już nie musicie zakładać mundurów, aby się dowiedzieć! Wejdźcie na pokład radzieckiej PTS-M i sprawdźcie jak wygląda rejs pojazdem lądowym. Poczujcie się jak żołnierze piechoty zmierzający do boju i przekonajcie się, jakie warunki towarzyszą prawdziwemu desantowi. Profesjonalna załoga, akwen oraz ważąca 17,7 tony amfibia gąsienicowa czekają na Was! Gotowi na przeprawę?

Wojskowy PTS-M to:

  • Maksymalna prędkość: 42 km/h,
  • Prędkość z ładunkiem 5t: 30 km/h,
  • Maksymalna prędkość z ładunkiem 10t na wodzie: 10 km/h,
  • Masa własna 17,7 t.
 
Nie masz pomysłu na ciekawy prezent dla mężczyzny? Z chęcią Ci pomożemy! Jako specjaliści w dziedzinie podarunków wiemy, że każdy niebanalny prezent musi nie tylko dawać radość, lecz także zapewniać miłe wspomnienia. Recepta na niesamowity prezent jest bardzo prosta - wystarczy podarować przeżycie! Pływanie Wojskową Amfibią Gąsienicową PTS-M to genialny prezent dla każdego fana militariów i wojskowości. Szukasz inspiracji lub gotowych pomysłów? Spójrz na nasz katalog marzeń i wybierz super prezent dla bliskiej osoby.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Borne Sulinowo

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boicie się pobrudzić.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

70 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 5 lat. Prezent realizowany w grupie 70 osób. Pojazd wjeżdża do wody już z pasażerami na pokładzie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Militarne Borne

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.