Manicure SPA | Tychy

0.0 0 Opinie

Manicure SPA | Tychy


Tychy
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,99 zł

99,99 zł

O prezencie

Manicure ma już około 5 tysięcy lat, a jego historia sięga czasów starożytnej Babilonii! Wówczas był dowodem prestiżu przeznaczonym dla najzamożniejszych. Obecnie jest zabiegiem wyjątkowo popularnym. Wybierz się na Manicure SPA, by poznać zalety tego zabiegu kosmetycznego! Daj profesjonalitom zadbać o swój wygląd i samopoczucie. Podczas wizyty w salonie kosmetyczka wykona kompleksową pielegnację dłoni. Czeka Cie przyjemny peeling, nałożenie regenerującej maski oraz kąpiel w ciepłej parafinie. Całośc dopełni malowanie płytki paznokci. Podaruj sobie czas pełen odprężenia!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje zabieg Manicure SPA dla jednej. Na zabieg składają się peeling, nałożenie regenerującej maski, kąpiel parafinową oraz na zakończenie malowanie paznokci.

Na czym polega Manicure SPA?
Poza klasycznym manicure obejmuje także peeling, nałożenie regenerującej maski oraz wykorzystanie gorącej parafiny. Parafina zastyga na dłoniach, które otulane są rękawicami, aby utrzymujące się wokół nich ciepło spowodowało lepsze wchłanianie maski.Manicure SPA | Tychy to nowatorska technika dbania o paznokcie. Będzie super prezentem dla mamy lub dla dziewczyny. Wręcz ten podarunek na urodziny, z okazji Świąt lub na rocznicę ślubu! Jej zadbana dłoń na Twoim policzku sprawi Ci wielką radość!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Tychy

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 90 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje kompleksową pielęgnację dłoni oraz peeling, maskę i kąpiel parafinową, a także malowanie paznokci. Ewentualne usunięcie poprzedniego manicure hybrydowego/żelowego należy dodatkowo opłacić na miejscu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

BeautifulSkin Tychy

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Paula

Wszystko bardzo profesjonalnie załatwione, nie było problemów, zabieg wykonany zgodnie z życzeniem

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.