Pedicure Fish SPA | Warszawa

0.0 0 Opinii

Pedicure Fish SPA | Warszawa


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Wiedziałaś, że rybki stosuje się przy pielęgnacji skóry? Brzmi niezwykle? Teraz masz okazję spróbować jedynego i niepowtarzalnego Pedicure Fish! Małe i bezzębne rybki sprawią, że wizyta w SPA będzie nie tylko świetną formą relaksu, ale również ekscytującym przeżyciem, którego efekty zaskoczą Ciebie i Twoich bliskich! Rybki Garra Rufa, są charakterystyczne ze względu na specyficzną formę odżywiania się martwym i zalegającym naskórkiem. Dzięki temu zabiegowi Twoje stopy staną się gładkie i miękkie, a forma tego zabiegu zapewni Ci dobrą zabawę! Nie pozwól rybkom czekać i pędź na Pedicure Fish!

Ile trwa realizacja?
Realizacja trwa 1 godzinę.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje Pedicure z wykorzystaniem rybek Garra Rufa. Osoba obdarowana zamacza stopy w akwarium wypełnionym tymi rybkami. Fish Spa 30min plus Pedicure klasyczny.

Pedicure Fish SPA | Warszawa sprawdzi się jako prezent dla przyjaciółki. Ten niekonwencjonalny zabieg SPA z pewnością zachwyci i zadziwi! To niezwykłe przeżycie sprawdzi się idealnie jako prezent dla ukochanej, która będzie oszołomiona uczuciem zanurzania stóp w akwarium z rybkami i efektem tego zabiegu! Ten podarunek pozostaje w pamięci na długo


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Naukowo dowiedziono, że rybki podczas pracy wydzielają enzym o nazwie DETRANOL, który pomaga w zwalczaniu chorób skóry. Woda w której pływają rybki jest czysta i bezpieczna. Jest ciągle filtrowana i oczyszczana w sposób chemiczny, biologiczny i mechaniczny.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Samui SPA Warszawa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.