Pedicure Fish SPA | Warszawa

0.0 0 Opinie

Pedicure Fish SPA | Warszawa


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Wiedziałaś, że rybki stosuje się przy pielęgnacji skóry? Brzmi niezwykle? Teraz masz okazję spróbować jedynego i niepowtarzalnego Pedicure Fish! Małe i bezzębne rybki sprawią, że wizyta w SPA będzie nie tylko świetną formą relaksu, ale również ekscytującym przeżyciem, którego efekty zaskoczą Ciebie i Twoich bliskich! Rybki Garra Rufa, są charakterystyczne ze względu na specyficzną formę odżywiania się martwym i zalegającym naskórkiem. Dzięki temu zabiegowi Twoje stopy staną się gładkie i miękkie, a forma tego zabiegu zapewni Ci dobrą zabawę! Nie pozwól rybkom czekać i pędź na Pedicure Fish!

Ile trwa realizacja?
Realizacja trwa 1 godzinę.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje Pedicure z wykorzystaniem rybek Garra Rufa. Osoba obdarowana zamacza stopy w akwarium wypełnionym tymi rybkami. Fish Spa 30min plus Pedicure klasyczny.

Pedicure Fish SPA | Warszawa sprawdzi się jako prezent dla przyjaciółki. Ten niekonwencjonalny zabieg SPA z pewnością zachwyci i zadziwi! To niezwykłe przeżycie sprawdzi się idealnie jako prezent dla ukochanej, która będzie oszołomiona uczuciem zanurzania stóp w akwarium z rybkami i efektem tego zabiegu! Ten podarunek pozostaje w pamięci na długo


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 30 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Naukowo dowiedziono, że rybki podczas pracy wydzielają enzym o nazwie DETRANOL, który pomaga w zwalczaniu chorób skóry. Woda w której pływają rybki jest czysta i bezpieczna. Jest ciągle filtrowana i oczyszczana w sposób chemiczny, biologiczny i mechaniczny.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Samui SPA Warszawa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.