JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Pedicure Fish SPA | Warszawa

Pedicure Fish SPA | Warszawa


Warszawa
1 os.

129,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
129,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Wiedziałaś, że rybki stosuje się przy pielęgnacji skóry? Brzmi niezwykle? Teraz masz okazję spróbować jedynego i niepowtarzalnego Pedicure Fish! Małe i bezzębne rybki sprawią, że wizyta w SPA będzie nie tylko świetną formą relaksu, ale również ekscytującym przeżyciem, którego efekty zaskoczą Ciebie i Twoich bliskich! Rybki Garra Rufa, są charakterystyczne ze względu na specyficzną formę odżywiania się martwym i zalegającym naskórkiem. Dzięki temu zabiegowi Twoje stopy staną się gładkie i miękkie, a forma tego zabiegu zapewni Ci dobrą zabawę! Nie pozwól rybkom czekać i pędź na Pedicure Fish!

Ile trwa realizacja?
Realizacja trwa 1 godzinę.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje Pedicure z wykorzystaniem rybek Garra Rufa. Osoba obdarowana zamacza stopy w akwarium wypełnionym tymi rybkami. Fish Spa 30min plus Pedicure klasyczny.

Pedicure Fish SPA | Warszawa sprawdzi się jako prezent dla przyjaciółki. Ten niekonwencjonalny zabieg SPA z pewnością zachwyci i zadziwi! To niezwykłe przeżycie sprawdzi się idealnie jako prezent dla ukochanej, która będzie oszołomiona uczuciem zanurzania stóp w akwarium z rybkami i efektem tego zabiegu! Ten podarunek pozostaje w pamięci na długo


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 30 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Naukowo dowiedziono, że rybki podczas pracy wydzielają enzym o nazwie DETRANOL, który pomaga w zwalczaniu chorób skóry. Woda w której pływają rybki jest czysta i bezpieczna. Jest ciągle filtrowana i oczyszczana w sposób chemiczny, biologiczny i mechaniczny.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.