JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Manicure i Pedicure | Szczecin

Manicure i Pedicure | Szczecin


Szczecin
1 os.

200 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
200 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Niezależenie od tego, czy jesteśmy w pracy czy też wśród znajomych, zwykle witamy się uściskiem dłoni. To właśnie dlatego Twoje dłonie powinny olśniewać! Zadbaj o swoje dłonie i stopy podczas jednej wizyty w SPA. Pozwól, aby doświadczony specjalista zadbał o kształt oraz kondycję Twoich paznokci. Ich płytki zostaną opracowane, ekspert nada im prawidłowy kształt, a także odżywi skórki wokół płytek. Pamiętaj, nie musisz się spieszyć. Zapomnij o codziennych obowiązkach i ciesz się chwilą tylko dla siebie! Następnie czeka Cię estetyczne malowanie, przeprowadzone przy użyciu najwyższej jakości lakierów. Zdecyduj jakiego koloru pragniesz i ciesz się pięknymi dłońmi i stopami!”

Prezent obejmuje:

  • Kompleksowy manicure i pedicure,
  • Malowanie paznokci,
  • Na miejscu otrzymasz jednorazowe klapki.


Zaskocz swoich bliskich i podaruj prezent w formie przeżycia! Z doświadczenia wiemy, że to świetny prezent na święta. To połączenie niespodzianki i miłych wspomnień tworzy prezent marzeń dla każdego! Spójrzmy na Manicure i Pedicure. To pomysłowy upominek na Boże Narodzenie, Dzień Kobiet lub imieniny. Każda kobieta chce olśniewać - właśnie dlatego to super prezent dla niej! Szukasz czegoś innego? Otwórz nasz katalog marzeń i zobacz jakie cudowne prezenty przygotowaliśy z myślą o Twoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 2 godz 50min

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prosimy o wcześniejszą rezerwację oraz o przyjście do centrum BALTICA Wellness & Spa 5-10 minut przed umówionym czasem zabiegu. Na miejscu otrzymasz jednorazowe klapki. Przeciwwskazania: choroby dermatologiczne, choroby zakaźne, zmiany skórne, epilepsja.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.