SPA dla Dłoni i Stóp | Rzeszów

0.0 0 Opinie

SPA dla Dłoni i Stóp | Rzeszów


Rzeszów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

209,99 zł

209,99 zł

O prezencie

Stopy i dłonie to części ciała, które szczególnie narażone są na obciążenia. Codziennie pokonywane kilometry, czy stały kontakt z drobnoustrojami sprawiają, że Twoje kończyny zdają się czasem wołać o pomoc. SPA dla Dłoni i Stóp to w takim przypadku absolutna konieczność! Seria zabiegów, która sprawi, że Twoje dłonie i stopy zregenerują się i będą wyglądać znakomicie! Profesjonalne SPA już na Ciebie czeka!

Co obejmuje prezent:
Prezent obejmuje serię zabiegów dla dłoni i stóp w renomowanym salonie SPA w Rzeszowie.

Jakie zabiegi zostaną przeprowadzone:
Osobie obdarowanej zostanie przeprowadzony aksamitny rytuał na dłonie i kompleksowy zabieg na stopy nazywany "lekkim uniesieniem". Ponadto zostaną jej zrobione manicure oraz pedicure. Oba wraz z malowaniem.


SPA dla Dłoni i Stóp | Rzeszów
to może być doskonały prezent na urodziny lub na imieniny! Czujesz, że ona potrzebuje odpoczynku? Chciałaby się zregenerować i wybrać do salonu piękności?  Uszczęśliwi ją taki podarunek na Walentynki lub z okazji Dnia Kobiet! Potem tylko cierpliwie czekaj na przyjemny dotyk jej zadbanych dłoni...

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: "Aksamitny rytułał na dłonie", manicure z malowaniem, "Lekkie Uniesienie" - kompleksowy zabieg na stopy, pedicure z malowaniem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Avena SPA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.