Manicure Hybrydowy | Szczecin

0.0 0 Opinie

Manicure Hybrydowy | Szczecin


Szczecin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

95,00 zł

95,00 zł

O prezencie

Czy ważne jest dla Ciebie to, aby mieć piękne, wypielęgnowane paznokcie? Kobiety zdają sobie sprawę jak istotne są nawet niewielkie szczegóły w wyglądzie. A przecież każdy element Twojego ciała powinien być Twoją wizytówką – także dłonie. Manicure Hybrydowy jest zabiegiem, który sprawi, że będziesz dumna z ich wyglądu. Zacznij czerpać jeszcze więcej radości z upiększania swojego ciała!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: manicure hybrydowy paznokci. Jest to alternatywa dla tipsów, utrzymuje się przez około 2 tygodnie.

Na czym polega manicure hybrydowy?
Manicure hybrydowy polega na nałożeniu na płytkę mieszanki zwykłego lakieru do paznokci i elastycznego żelu. Płytka się nie odbarwia, lakier nie odpryskuje.

Manicure Hybrydowy | Szczecin doceni każda kobieta, która lubi dbać o siebie. Podarek można wręczyć również bez okazji, po prostu, żeby sprawić przyjemność bliskiej osobie. Jeżeli chcesz, wywołać uśmiech na twarzy przyjaciółki czy dziewczyny wręcz jej użyteczny prezent. Będzie to trafiony prezent na urodziny! Nie zastanawiaj się dłużej i podaruj wyjątkowy voucher na prezent!Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 75 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prosimy o wcześniejszą rezerwację oraz o przyjście do centrum BALTICA Wellness & Spa 5-10 minut przed umówionym czasem zabiegu. Przy wykupieniu zabiegu kosmetycznego, konsultacja kosmetyczna i diagnoza GRATIS!


Sprawdź na mapie


Realizacja

BALTICA Wellness & Spa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Beata sęk

Bardzo dokładnie i estetycznie wykonany manicure

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.