Manicure Klasyczny z Malowaniem Standardowym | Szczecin

0.0 0 Opinie

Manicure Klasyczny z Malowaniem Standardowym | Szczecin


Szczecin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

80,00 zł

80,00 zł

O prezencie

Kobiety wiedzą o tym, że zadbane i oryginalnie pomalowane paznokcie to nie szczegół, ale istotny element kreacji każdej przedstawicielki płci pięknej. Twoje dłonie powinny być wypielęgnowane na co dzień, a nie tylko od święta. Manicure Klasyczny z Malowaniem Standardowym zagwarantuje Ci satysfakcję i poczucie dumy z ich wyglądu. Niech staną się Twoją wizytówką!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: manicure klasyczny z malowaniem standardowym paznokci.

Czy wiesz, że...?
Do dziś można spotkać plemiona w Afryce, które - poza malowaniem twarzy - regularnie malują swoje paznokcie, korzystając z naturalnych barwników.

Manicure Klasyczny z Malowaniem Standardowym | Szczecin to prezent dla kazdej kobiety.Praktyczny prezent może sprawić wiele radości każdej kobiecie tylko pod tym warunkiem, że nie będzie to robot kuchenny, czy komplet garnków. Prezent dla niej powinien odpowiadać jej wewnętrznym potrzebom i hołdować kobiecości. Podaruj nietuzinkowy voucher na prezent już dziś!Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prosimy o wcześniejszą rezerwację oraz o przyjście do centrum BALTICA Wellness & Spa 5-10 minut przed umówionym czasem zabiegu. Przy wykupieniu zabiegu kosmetycznego, konsultacja kosmetyczna i diagnoza GRATIS!


Sprawdź na mapie


Realizacja

BALTICA Wellness & Spa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.