Manicure Klasyczny z Malowaniem Standardowym | Szczecin

0.0 0 Opinii

Manicure Klasyczny z Malowaniem Standardowym | Szczecin


Szczecin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

108,99 zł

108,99 zł

O prezencie

Kobiety wiedzą o tym, że zadbane i oryginalnie pomalowane paznokcie to nie szczegół, ale istotny element kreacji każdej przedstawicielki płci pięknej. Twoje dłonie powinny być wypielęgnowane na co dzień, a nie tylko od święta. Manicure Klasyczny z Malowaniem Standardowym zagwarantuje Ci satysfakcję i poczucie dumy z ich wyglądu. Niech staną się Twoją wizytówką!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: manicure klasyczny z malowaniem standardowym paznokci.

Czy wiesz, że...?
Do dziś można spotkać plemiona w Afryce, które - poza malowaniem twarzy - regularnie malują swoje paznokcie, korzystając z naturalnych barwników.

Manicure Klasyczny z Malowaniem Standardowym | Szczecin to prezent dla kazdej kobiety.Praktyczny prezent może sprawić wiele radości każdej kobiecie tylko pod tym warunkiem, że nie będzie to robot kuchenny, czy komplet garnków. Prezent dla niej powinien odpowiadać jej wewnętrznym potrzebom i hołdować kobiecości. Podaruj nietuzinkowy voucher na prezent już dziś!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prosimy o wcześniejszą rezerwację oraz o przyjście do centrum BALTICA Wellness & Spa 5-10 minut przed umówionym czasem zabiegu. 


Sprawdź na mapie


Realizacja

BALTICA Wellness & Spa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.