Tajski Masaż Stóp dla Seniora | Radom

Nowość
0.0 0 Opinii

Tajski Masaż Stóp dla Seniora | Radom


Radom
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,00 zł

149,00 zł

O prezencie

Tajski Masaż Stóp dla Seniora, Radom - Shintai Day SPA

Stopy i nogi są ciągle narażone na obciążenie i dlatego warto czasem o nie zadbać, wybierając przyjemny odpoczynek, z którego skorzysta także reszta ciała. Zapraszamy na niezapomniany Tajski Masaż Stóp dla Seniora w Radomiu! Jest on skoncentrowany na podeszwach stóp i połączony z masażem palców, stóp, kostek, łydek i ud. Do masowania wykorzystywane są lejowe ekstrakty z mięty, eukaliptusa i aloesu oraz balsam, zawierający mentol, kamforę, wosk pszczeli oraz wyciąg z goździków i cynamonu. Poczuj, jak zyskujesz mnóstwo energii i zapominasz o “zmęczonych nogach”!

Tajski Masaż Stóp dla Seniora w Radomiu - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Tajski Masaż Stóp dla Seniora. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa masaż?
Tajski Masaż Stóp potrwa 90 minut.

Jakie części ciała będą masowane?
Jest to nie tylko masaż stóp, ale także masaż palców, kostek, łydek i ud. Do masażu wykorzystywane są lejowe ekstrakty z mięty, eukaliptusa i aloesu oraz balsam, zawierający mentol, kamforę, wosk pszczeli oraz wyciąg z goździków i cynamonu

Tajski Masaż Stóp dla Seniora - Voucher na prezent

Tajski Masaż Stóp dla Seniora w Radomiu to 90-minutowa dawka cudownego odprężenia i relaksu. Voucher idealnie sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby, która odczuwa zmęczenie i chciałaby odpocząć. Jest to podarunek, który dobrze sprawdzi się na każdą okazję i zapewni ogromne emocje. Przekonaj się, że obdarowywanie bliskich emocjami to łatwa droga do spełniania marzeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Radom

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Tajski Masaż Stóp obejmuje masaż stóp, palców, kostek, łydek i ud. Do masażu wykorzystywane są lejowe ekstrakty z mięty, eukaliptusa i aloesu oraz balsam, zawierający mentol, kamforę, wosk pszczeli oraz wyciąg z goździków i cynamonu


Sprawdź na mapie


Realizacja

Shintai Day SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.