Manicure i Pedicure | Wrocław |

1 2 3 4 5 (4)
Wrocław
1 os.

149,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wszystkie kobiety marzą o tym by ich paznokcie wyglądały pięknie. Teraz możesz, spełnić swoje pragnienia! Wejdź do eleganckiego SPA, gdzie profesjonalni eksperci zadbają o Twoje dłonie i stopy. Relaks zaczniesz od aromatycznej kąpieli paznokci. Następnie czeka Cię naturalny peeling, którego unikatowy skład wyzwoli wewnętrzne piękno Twoich dłoni i stóp. Chwile później czeka Cię gwóźdź programu - perfekcyjny manicure i pedicure. Relaksujące zabiegi przywrócą jędrność i blask Twojej skórze. Twoje paznokcie znowu będą zachwycały wszystkich wokół! Odetchnij od codziennych zmartwień i ciesz się chwilą relaksu i spokoju. Poczuj się zdrowa, zadbana i piękna - wkrocz w kolejny dzień z nową energią.

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Masaż trwa 45 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Zabieg odprężająco relaksacyjny obejmuje aromatyczna kąpiel dłoni i stóp, peeling, manicure i pedicure, nałożenie odżywczej maski. Profesjonalizm i sprawność wykonania zabiegu z zachowaniem dokładnej, medycznej sterylizacji zapewni Ci komfort i bezpieczeństwoOpinie (1)

Ada

Bardzo profesjonalnie, fachowo i miło.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.