Manicure Hybrydowy

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa
1 os.

99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcesz mieć piękne paznokcie i lakier, który będzie się długo utrzymywał? Manicure Hybrydowy jest właśnie dla Ciebie. To innowacyjny sposób malowania, polegający na utwardzeniu lakieru światłem UV. Wypróbuj tą metodę, a przekonasz się, że lakier nie odpryskuje, nawet do 3 tygodni! Metoda ta, nie niszczy płytki paznokcia, co więcej, chroni je przed rozdwajaniem i łamaniem. Daj sobie ten luksus. Pamiętaj, że nie musisz już czekać, aż lakier wyschnie!

 

Oferta obejmuje:

  • Nadanie kształtu i wypolerowanie płytki paznokcia, usunięcie skórek
  • Malowanie hybrydowe wybranym kolorem

 

Manicure Hybrydowy to idealny prezent dla Pań, które lubią mieć zadbane paznokcie, a nie zawsze mają czas na wykonanie „domowego manicure”. Podaruj bliskiej Ci kobiecie ten wspaniały prezent. Niech cieszy się estetycznym wyglądem dłoni przez kilka tygodni. Profesjonalne Spa zapewnia kosmetyki najwyższej jakości, a miła obsługa komfort przeprowadzanych zabiegów.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Dowolny.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Specjalny lakier do wykonawnia tego manicuru jest kolejno utwardzany pod lampą UV przez kilka minut.

Po ok. dwóch do trzech tygodni lakier należy usunąć podczas ponownej wizytu w salonie. Usunięcie odbywa się przy użyciu płynu na bazie acetonu (zwykły zmywacz nie usunie lakieru hybrydowego). 


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności