JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Zapoznawczy Wiatrakowcem Plus | Trójmiasto (okolice)

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Zapoznawczy Wiatrakowcem Plus | Trójmiasto (okolice)

Kielno
1 os.

389 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Zawsze pociągało Cię latanie? W wakacje najlepszym momentem jest sama podróż powietrzna do dalekiego kraju? Oglądane ptaki wzbudzają Twoją zazdrość? Teraz sam możesz poczuć się jak władca przestworzy! Lot Zapoznawczy Wiatrakowcem Plus to 30 minut znakomitej przygody! Wejdź na pokład tego zwrotnego i lekkiego statku powietrznego, by rozkoszować się niezwykłymi widokami lasów i pól Pomorza. Zerknij w oczy przelatującej obok mewy i pozdrów ją szerokim uśmiechem!

Co obejmuje prezent:

Prezent obejmuje 30-minutowy Lot Wiatrakowcem oraz wcześniejsze 20-minutowe szkolenie z zasad bezpieczeństwa. Za sterami usiądzie licencjonowany pilot. Wiatrakowiec to statek powietrzny z rodziny wiropłatów. Charakteryzuje go posiadanie wirnika nośnego i śmigła. Jego wygląd może kojarzyć się z niewielkim helikopterem, jest jednak dużo lżejszy i łatwiejszy w obsłudze. Model, którym odbywa się lot to Ela Cougar 07.

Jakie dane techniczne ma Wiatrakowiec:

Model Ela Cougar 07 osiąga prędkość do 170 km/h i osiąga pułap nawet 4000m! Wszystko zależne jest jednak od warunków pogodowych.

Czy wiesz, że:

historia pierwszego Wiatrakowca sięga roku 1923? Wówczas to hiszpański inżynier Juan de la Cierva skonstruował pierwszy model tego statku! Wiatrakowce były niezwykle popularne w okresie międzywojennym. Były też później wykorzystywane podczas działań wojennych jako jednostki patrolowe.

Lot Zapoznawczy Wiatrakowcem sprawdzi się jako:
prezent dla Niej, prezent na 18tkę, prezent dla Ukochanego.

Twoja dziewczyna ciągle buja w obłokach? Lot Zapoznawczy Wiatrakowcem to prezent na urodziny, który pozwoli jej fruwać wśród chmur! To niesamowite przeżycie to także znakomity pomysł na prezent dla Męża, który interesuje się awioniką lub podarunek dla Taty, który z rozrzewnieniem wspomina czasy wojska! Wręcz ten prezent na każdą okazję!


Miejsce realizacji

Kielno

Obowiązujący strój

Sugerujemy zabranie ciepłego stroju (typu: ciepła bluza, długie spodnie, pełne buty).

Czas trwania

30 minut lotu + około 20 minut na przeszkolenie przed lotem

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby oglądające realizację prezentu.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu odbywa się w miejscowości Kielno, 17 km od centrum Gdynii. Na miejscu istnieje możliwość dokupienia filmowania w cenie 60 zł. Lot ma charakter zapoznawczy i poprzedzony jest szkoleniem. Min. wiek uczestnika: 12 lat (od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda lub obecność opiekuna prawnego). Max. waga pasażera: 95 kg. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1616
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

StO

Polcam każdemu kto lubi adrenalinę, piękne widoki i lotnictwo :)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.