Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Widokowy Śmigłowcem | Bydgoszcz

5.0 2 Opinii

Lot Widokowy Śmigłowcem | Bydgoszcz


Bydgoszcz
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

498,99 zł

498,99 zł

O prezencie

Przestrzeń, piękno przyrody, urokliwe zabudowy architektoniczne...podziwiaj wyjątkowość świata podczas Lotu Widokowego Śmigłowcem! Usiądź na wygodnym miejscu, zapnij pasy i przeżyj prawdziwą podniebną przygodę! Doświadczony pilot poprowadzi śmigłowiec, w taki sposób, abyś mógł zobaczyć jak najwięcej pięknych widoków! Rób zdjęcia, nagrywaj filmy i baw się dobrze podczas tego niecodziennego przeżycia! Wspaniały lot widokowy to szansa na zrealizowanie marzeń o podziwianiu chmur z bliska!

Co zawiera prezent?

Prezent obejmuje lot widokowy śmigłowcem, dla jednej osoby.

Ile czasu trwa lot?
Lot potrwa około 20 minut.

Ile osób przebywa na pokładzie podczas lotu?
Podczas lotu na pokładzie będzie pilot oraz trójka pasażerów.

Lot Widokowy Śmigłowcem sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent dla kobiety, prezent na imieniny

Rozglądasz się za niezapomnianym prezentem dla męża? A może szukasz nietuzinkowego przeżycia na Dzień Ojca? Lot Widokowy Śmigłowcem to bez wątpienia przygoda, która pozostaje w pamięci na bardzo długo! Idealnie sprawdzi się jako podarunek z okazji rocznicy lub urodzin! Wspaniała okazja, by poczuć się jak ptak i popatrzeć na świat z góry!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

20 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Sezon od marca do października (czas trwania sezonu może się zmienić). Realizacja tego prezentu jest wyjątkowo zależna od pogody. Przed realizacją prezentu skontaktuj się z dostawcą.

Ważne informacje

Prezent obejmuje lot widokowy śmigłowcem dla jednej osoby, trwający 20 minut. Lot realizowany jest w grupach - w śmigłowcu, którym realizowany jest lot przebywa pilot oraz troje pasażerów. Waga pojedynczego pasażera nie może przekraczać 100 kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ZONDA.AERO

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

 

Lot śmigłowcem był fantastyczny, obsługa na miejscu przesympatyczna. Lot trwał 20 minut co w zupełności wystarczyło żeby nacieszyć się lotem.

Vladyslav P.

Super!!!

Zobacz inne propozycje