JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Widokowy Helikopterem nad Warszawą

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Widokowy Helikopterem nad Warszawą

Konstancin-Jeziorna
1-3 os.

999 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wybierz się w podniebną podróż i zobacz Warszawę z innej perspektywy. Przekonaj się jak wygląda stolica z lotu ptaka! Lubisz ekstremalne wyzwania? Lot Widokowy Helikopterem nad Warszawą to duża dawka wrażeń. A to wszystko za sprawą helikoptera Robinson R44, którym oderwiesz się od ziemi. Czeka Cię niesamowita zabawa nad samym sercem stolicy. Lecąc wzdłuż Wisły będziesz mieć okazję do podziwiania niesamowitych widoków. Pałac Kultury, czy Stadion Narodowy widziany z góry robi jeszcze większe wrażenie. Lot helikopterem to nie tylko świetna przygoda, ale także oderwanie od rzeczywistości. Pozwoli Ci się odprężyć i zrelaksować. Nie zapomnij zabrać aparatu, żeby te magiczne chwile uwiecznić na zawsze!

Prezent obejmuje:

  • Lot helikopterem Robinson R44,
  • Możliwość zobaczenia stolicy z lotu ptaka!

Nie wiesz jak zaskoczyć bliską osobę? Mamy dla Ciebie znakomitą propozycję! Lot Widokowy Helikopterem nad Warszawą to świetny pomysł na prezent! Ten nietuzinkowy podarek sprawi, że obdarowana osoba przeżyje niezapomniane chwilę. Zbliżają się Walentynki, urodziny czy inna ważna uroczystość? Lot helikopterem to przede wszystkim znakomity prezent na każda okazję. Oryginalny upominek to strzał w dziesiątkę!


Miejsce realizacji

Konstancin-Jeziorna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

20 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Min. wiek uczestnika to 6 lat. Do 12 roku życia młodzi pasażerowie muszą latać pod nadzorem opiekuna. Każdy pasażer otrzymuje specjalne słuchawki lotnicze, które chronią przed hałasem i umożliwiają swobodną komunikację między wszystkimi pasażerami i pilotem. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda/obecność opiekuna prawnego. Należy zabrać ze sobą dowód tożsamości. Maksymalna waga uczestnika to 120 kg, ale waga wszystkich 3 uczestników nie może przekroczyć 210 kg. 


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2047
Filtruj Prezenty

Opinie (4)

Jarosław Prus

Lot helikopterem nad Warszawą mogę gorąco polecić wszystkim zainteresowanym.

Filip Pawelczyk

Lot helikopterem bardzo mi się podobał. Pilot jak i inni pracownicy firmy wykonawczej byli bardzo mili oraz sympatyczni. Bardzo polecam

Joanna

Obsługa przemiła. Nie było problemów z zamianą prezentu. Nie ma się do czego przyczepić.

Anastazja

Było super! Polecam gorąco!

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.