Lot Paralotnią dla Dwojga | Poznań (okolice)

0.0 20 Opinie

Lot Paralotnią dla Dwojga | Poznań (okolice)


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Chcecie zakosztować prawdziwej wolności? Oderwać się od ziemi i dosłownie pobujać w obłokach? Jeżeli nie jesteście fanami samolotów, to lot paralotnią powstał z myślą o Was! Wystarczy, że przejdziecie krótkie szkolenie teoretyczne i już po kilku chwilach wzbijecie się w powietrze. Zobaczcie jak cudownie wygląda świat z wysokości kilkudziesięciu metrów. Ten widok z pewnością zapamiętacie na długo. Pęd powietrza odczuwany na skórze to z pewnością niepowtarzalne przeżycie! Kto wie, może dzięki tej powietrznej przejażdżce odkryjecie swoją nowa pasję? Wszystko zależy od Was. Pełna swoboda w powietrzu pozwala na przeprowadzenie ekstremalnych akrobacji, jak i na spokojny lot. Przygoda czeka!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?

Przejdziecie szkolenie teoretyczne, następnie odbędziecie po jednym locie paralotnią, którą steruje wykwalifikowany pilot. Podczas lotu będziecie mieć możliwość podziwiania zachwycających widoków z niecodziennej perspektywy.

Nie masz pomysłu na prezent dla dwojga?

Szukasz prezentu dla pary, znajomych, rodziców lub przyjaciół? Lot Paralotnią dla Dwojga to nietuzinkowy prezent dla wszystkich fanów sportów ekstremalnych. Podaruj to niesamowite przeżycie na święta, a obdarowane osoby na pewno na długo zapamiętają ten magiczny czas. Spraw, że prezent pod choinkę wywoła uśmiech na twarzach osób Ci bliskich!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa około 10 minut. Czas lotu może się zmieniać w zależności od panujących warunków pogodowych.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekunów prawnych. Maksymalna waga uczesnika to 120 kg. Możliwość odbycia lotu w dużym stopniu uzależniona jest od panujących warunków atmosferycznych. Ze względu na to, że loty uzależnione są od warunków atmosferycznych (m.in. silny wiatr) każdą potwierdzoną rezerwację, należy dodatkowo potwierdzić na dwa dni przed umówionym terminem realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Fly2Live

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 20 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Magdalena Ratajczak

Świetny zespół. Wszystko super zorganizowane. Przyjacielska atmosfera. Niesamowite wrażenia, które pozostają na zawsze w pamięci! Serdecznie polecam !!!!

Katarzyna

To niesamowite że kupując voucher Wyjątkowy Prezent, można sprawić komuś taką radość. Emocje przy obdarowywaniu, emocje przy wyborze przeżycia z vouchera, emocje podczas oczekiwania na realizację i ogromne emocje podczas samego lotu paralotnią. Emocje i piękne wspomnienia. Dziękuję i ... jeszcze do Was wrócę.

Mateusz

Lot na paralotni był niesamowity. Oglądanie ziemi z wysokości 500 m robi ogromne wrażenie.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.