JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot Widokowy Motolotnią dla Dwojga | Giżycko

Lot Widokowy Motolotnią dla Dwojga | Giżycko


Giżycko (okolice)
2 os.

430 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
430 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Mazury były świadkami wielu miłosnych uniesień. Występują też w niezliczonej ilości wspomnień... zwłaszcza tych w powietrzu! Wejdźcie do motolotni i przekonajcie się jak wygląda Kraina Tysiąca Jezior widziana z lotu ptaka. Wzbijcie się w przestworza i poczujcie prawdziwą wolność, którą może dać jedynie motolotnia! Żaden samolot lub szybowiec nie zapewnią Wam wrażeń zbliżonych do lotu tą maszyną! Pod Wami będzie się rozpościerać niesamowity widok na polskie jeziora. Uchwyćcie ten moment w migawce aparatu i zatrzymajcie go przy sobie na zawsze! Wiele osób może się pochwalić, ze wypoczywało nad jeziorem... ale czy na pewno? Zobaczcie Mazury z motolotni i cieszcie się romantyczną przygodą wśród chmur.

Prezent obejmuje:
  • Lot widokowy motolotnią dla dwojga dwiema motolotniami w tym samym czasie jedną trasą.
  • Możliwość wykonania fotografii krajobrazowej lub filmu własnym sprzętem. Aparat lub kamera muszą być koniecznie zabezpieczone paskiem, tak aby nie wypadły.

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent ślubny? A może chcesz znaleźć romantyczny prezent dla pary lub rodziców? Lot Usługowy Motolotnią dla Dwojga to strzał w dziesiątkę. To genialny upominek, który sprawia radość i zapewnia niepowtarzalne wrażenia. Sprawdź jaki wrażenie zrobi na Twoich znajomych tak niebanalny podarunek! Idź z duchem czasu podaruj voucher na prezent i zaskocz bliskich swoją pomysłowością.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Giżycko (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie sportowe. Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa około 10 minut. Czas lotu może się zmieniać w zależności od panujących warunków pogodowych.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Osoby obdarowane realizują lot równolegle. Przeżycie obejmuje lot usługowy motolotnią, którego celem jest zrobienie fotografii krajobrazowej. Możliwość wykonania zdjęć lub filmu własnym sprzętem. Aparat lub kamera muszą być koniecznie zabezpieczone paskiem, tak aby nie wypadły. Maksymalna waga uczestnika to 100 kg. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego. Realizacja prezentu możliwa z sezonie letnim.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
1 2 3 4 5
Anna

Zabawa godna polecenia. Mało ekstremalnie, ale fajnie.Widoki jezior mazurskich piękne:) bardzo polecam ekipę prowadzącą. Przesympatyczni i profesjonalni. Zwłaszcza Pan Dominik:)) Polecam tą atrakcję.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.