Lot Paralotnią dla Dwojga | Leszno

1 2 3 4 5 (21)
Leszno (okolice Poznania)
2 os.

299 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcecie zakosztować prawdziwej wolności? Oderwać się od ziemi i dosłownie pobujać w obłokach? Jeżeli nie jesteście fanami samolotów, to lot paralotnią powstał z myślą o Was! Wystarczy, że przejdziecie krótkie szkolenie teoretyczne i już po kilku chwilach wzbijecie się w powietrze. Zobaczcie jak cudownie wygląda świat z wysokości kilkudziesięciu metrów. Ten widok z pewnością zapamiętacie na długo. Pęd powietrza odczuwany na skórze to z pewnością niepowtarzalne przeżycie! Kto wie, może dzięki tej powietrznej przejażdżce odkryjecie swoją nowa pasję? Wszystko zależy od Was. Pełna swoboda w powietrzu pozwala na przeprowadzenie ekstremalnych akrobacji, jak i na spokojny lot. Przygoda czeka!

Realizując Prezent:

  • Przejdziecie szkolenie teoretyczne,
  • Odbędziecie po jednym locie paralotnią z instruktorem. 
Szukasz prezentu dla pary znajomych, rodziców lub przyjaciół? Lot Paralotnią dla Dwojga to nietuzinkowy prezent dla wszystkich fanów sportów ekstremalnych. Podaruj to niesamowite przeżycie na święta, a obdarowane osoby na pewno na długo zapamiętają ten magiczny czas. Spraw, że prezent pod choinkę wywoła uśmiech na twarzach osób Ci bliskich!

Miejsce realizacji

Leszno (okolice Poznania)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa około 10 minut. Czas lotu może się zmieniać w zależności od panujących warunków pogodowych.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekunów prawnych. Maksymalna waga uczesnika to 120 kg. Możliwość odbycia lotu w dużym stopniu uzależniona jest od panujących warunków atmosferycznych. Ze względu na to, że loty uzależnione są od warunków atmosferycznych (m.in. silny wiatr) każdą potwierdzoną rezerwację, należy dodatkowo potwierdzić na dwa dni przed umówionym terminem realizacji.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności