JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Kurs Online - Wokal z Igorem Herbutem i Elżbietą Zapendowską

Kurs Online - Wokal z Igorem Herbutem i Elżbietą Zapendowską


Dostęp na terenie całego kraju
1 os.

397 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
397 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Lubisz śpiewać nie tylko pod prysznicem? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności i “wypłynąć na szerokie wody”? Poćwicz swój Wokal z Igorem Herbutem i Elżbietą Zapendowską! Postaw pierwszy krok na drodze do wokalnej kariery! Podczas wygodnego kursu online dowiesz się m.in.: jak wyróżnić swój głos, jak poprawnie ćwiczyć, jak poznać samego siebie, jak zostać świadomym artystą oraz jak podejść do interpretacji utworu. Profesjonaliści pomogą rozwinąć Twój talent!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje dostęp do kursu online - Wokal z Igorem Herbutem i Elżbietą Zapendowską, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa kurs?
Kurs podzielony jest na 45 lekcji tematycznych. Całość trwa około 5 godzin. Oczywiście w ramach prezentu masz swobodny dostęp do każdej lekcji.

Czego nauczę się na kursie?
Lekcje pozwolą rozwinąć Twój warsztat wokalny. Dowiesz się na nich m.in.: jak poprawnie ćwiczyć, na co zwracać szczególną uwagę, jak dbać o swój głos oraz jak bawić się dynamiką. To oczywiście tylko wybrane zagadnienia, które poznasz na kursie.

Wokal z Igorem Herbutem i Elżbietą Zapendowską sprawdzi się jako:
prezent dla kobiety, prezent dla nastolatka, prezent na Dzień Dziecka

Elżbieta Zapendowska - jedna z największych, jeśli nie największa, specjalistka od emisji głosu. Wielka osobowość telewizyjna. Absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie, krytyk muzyczny i jurorka najpopularniejszych muzycznych programów. Uczestniczyła w nagrywaniu płyt największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej m.in.: Ryszarda Rynkowskiego, Maryli Rodowicz, czy Kasi Kowalskiej. Z lekcji śpiewu, u Elżbiety Zapendowskiej, skorzystali m.in.: Edyta Górniak, Doda, Mela Koteluk, Łukasz Zagrobelny i Natasza Urbańska. Kompetentna, rzeczowa, mówiąca prosto w oczy to, co myśli. Kurs śpiewu online, właśnie z p. Elżbietą Zapendowską, to znakomita okazja, aby rozwinąć swoje umiejętności, pod okiem jednej z największych sław polskiej muzyki rozrywkowej. Kurs online z Zapendowską to gwarancja rzeczowych uwag i profesjonalnego podejścia do tematu. Jedyna taka lekcja na rynku zajęć online - kurs śpiewu z Elżbietą Zapendowską - rozwiń swoje umiejętności!

Igor Herbut - autor tekstów, piosenkarz, założyciel i wokalista zepsołu LemOn. Zwycięzca, wraz z zespołem, popularnego talent show - Must be the Music. Tylko Muzyka. Zdobywca platynowych płyt z pewnością dokładnie wyjaśni wszystkie zagadnienia związane muzyką i śpiewem. Kurs online z Igorem Herbutem to doskonała zabawa i świetna nauka. Lekcje śpiewu, prowadzone przez tego utalentowanego wokalistę, to gwarancja rzeczowych uwag i praktycznej wiedzy! Profesjonalne zajęcia online z Igorem Herbutem pomogą Ci w rozwoju swojego talentu!


Szukasz pomysłu na prezent dla osoby uzdolnionej wokalnie? Najlepiej, żeby pomógł rozwijać jej pasję? Zapraszamy na wyjątkowy kurs online - Wokal z Igorem Herbutem i Elżbietą Zapendowską! Super prezent, prosto z naszego katalogu marzeń, będzie doskonałym wyborem z okazji urodzin lub imienin! Doskonale sprawdzi się również jako upominek dla nastolatki lub chłopaka!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dostęp na terenie całego kraju

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

5 godzin.

Informacje dla oglądających

Nie dotyczy.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Kurs obejmuje 45 lekcji.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.