(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ćwiczenia dla Seniorów na Platformie On-line | Cała Polska

Nowość
0.0 0 Opinii

Ćwiczenia dla Seniorów na Platformie On-line | Cała Polska


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

60,00 zł

60,00 zł

O prezencie

Jesteś osobą w sile wieku, która szukasz towarzystwa do ćwiczeń i rozmów? Skorzystaj z Ćwiczeń dla Seniorów na Platformie On-line! Codzienne spotkania na treningi, odbywające się na żywo oraz okazja do rozmów na wszystkie tematy to wspaniały sposób, by zadbać o swoją kondycję oraz swoje zdrowie. Ćwiczenia odbywają się ze wsparciem profesjonalnych trenerów, którzy dopasowują ich poziom do uczestników. Zajęcia pomogą poprawić kondycję fizyczną (codzienny rozruch, treningi, wspomagające zdrowy kręgosłup, joga, taniec) oraz oraz zadbać o kondycję psychiczną (medytacje, ćwiczenia oddechowe, kontakt i rozmowy z rówieśnikami). Ten niezwykły projekt pomoże Ci poznać ciekawych ludzi, z którymi nawiążesz piękne przyjaźnie! Powodzenia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje miesięczny dostęp do platformy ćwiczeń dla seniorów. Zajęcia odbywają się w formie on-line.

Jakie wymagania muszę spełnić, aby korzystać z platformy?
Jedyne wymagania to dostęp do internetu oraz chęci.

Dla kogo przeznaczone są ćwiczenia?
Ćwiczenia przeznaczone są dla osób powyżej 55 roku życia, choć nieco młodsze osoby również chętnie z nich korzystając. Z zajęć korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Ćwiczenia dla Seniorów na Platformie On-line sprawdzą się jako:
prezent na Dzień Babci i Dziadka, prezent dla babci, prezent dla dziadka

Szukasz ciekawego sposobu na prezent dla seniora? Nie wiesz, co podarować mamie lub tacie na pierwszy Dzień Babci lub pierwszy Dzień Dziadka? Miesięczny dostęp do platformy, na której odbywają się specjalne ćwiczenia dla seniorów, to nie tylko okazja, by zadbać o zdrowe ciało, ale także szansa, by zawrzeć nowe przyjaźnie i porozmawiać na różne tematy: wszystkie ćwiczenia odbywają się “na żywo”, pod okiem doświadczonych trenerów. Voucher na treningi dla seniorów to ekstra prezent na imieniny lub święta Bożego Narodzenia. Wybierz praktyczny prezent dla dziadków, podaruj emocje i spełnij marzenia!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 miesiąc

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Z voucherem należy się zgłosić do wykonawcy w celu nadania dostępu do platformy. Wymagany dostęp do internetu. Produkt dedykowany dla osób 55+.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Klub Aktywnych

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.