Instruktor Samoobrony | Kurs Online

Nowość
0.0 0 Opinie

Instruktor Samoobrony | Kurs Online


Realizacja zdalna.
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

798,99 zł

798,99 zł

O prezencie

Kurs Online Instruktor Samoobrony - AKADEMIO

Uważasz, że samoobrona to ważny element życia i chętnie zwiążesz swoją przyszłość z uczeniem innych, jak się bronić? Zapraszamy na wyjątkowy Kurs Online Instruktor Samoobrony, który pozwoli Ci zdobyć rzetelną wiedzę i uzyskać profesjonalne uprawnienia, zgodne z wytycznymi MEN. Otrzymasz dostęp do platformy e-learningowej, na której odbędziesz cały kurs, który zakończony jest egzaminem. Jego zdanie pozwoli Ci zdobyć odpowiednią dokumentację i rozwinąć się jako profesjonalny instruktor samoobrony!

Kurs Online Instruktor Samoobrony - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Kurs Online Instruktor Samoobrony. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

W jakiej formie jest kurs?
Kurs odbywa się w formie e-learningowej i jest w 100% teoretyczny. Dzięki temu nie trzeba odbywać praktyk, ponieważ nie jest to wymagane prawem, jednak na życzenie absolwenta jest możliwość wystawienia skierowanie na praktyki.

Na jaki czas otrzymam dostęp do kursu?
Otrzymasz nieograniczony czasowo dostęp do kursu.

Jaki jest program kursu?
Program kursu podzielony jest na następujące zagadnienia:
1. Anatomia
2. Biochemia
3. Metodyka Pracy Instruktora
4. Dietetyka i Suplementacja
5. Historia i Rozwój Sztuk Walki Na Świecie
6. Ogólna Charakterystyka Jedenastu Głównych Sposobów Walki
7. Teoretyczne Podstawy Samoobrony
8. Systematyka Nauczania Technik Samoobrony na Przykładzie Wybranych Stylów
9. Charakterystyka Wybranych Rodzajów Ataku i Obrony
10. Uwarunkowania Prawne Obrony Koniecznej

Kurs zakończony jest egzaminem. Liczba podejść do egzaminu jest nielimitowana.

Jak odbywa się zaliczenie kursu?
Podstawą zaliczenia kursu jest zdanie egzaminów, które składają się z 10 pytań testowych jednokrotnego wyboru (wymagane jest zaliczenie m.in. 70% ze wszystkich egzaminów).

Co otrzymam po ukończeniu kursu?
Po zdanym egzaminie otrzymasz: zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych, certyfikat ukończenia kursu Instruktora Samoobrony na papierze ozdobnym, dyplom w skórzanej oprawie, w formacie A6.

Jakie uprawnienia zyskam po kursie?
Absolwent kursu otrzymuje dokumentację, poświadczającą uzyskanie przez niego tytułu Instruktora Samoobrony, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej, z dnia 13 czerwca 2013 r. oraz ustawą Prawo Oświatowe, z dnia 14 grudnia 2016 r.

Kto może być uczestnikiem kursu?
Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Kurs Online Instruktor Samoobrony - voucher na prezent

Kurs Online Instruktor Samoobrony to znakomity pomysł na prezent, pozwalający połączyć pasję z rozwojem osobistym i zawodowym. Voucher na profesjonalny kurs to oryginalny podarunek, pasujący do każdego, kto chciałby rozwijać się w tym kierunku. Odkryj, jak prosto spełnia się marzenia, wybierając ciekawe prezenty w formie voucherów na przeżycia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Realizacja zdalna.

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Nieograniczony dostęp do kursu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Kurs odbywa się w formie e-learningowej i jest w 100% teoretyczny. Dzięki temu nie trzeba odbywać praktyk, ponieważ nie jest to wymagane prawem, jednak na życzenie absolwenta jest możliwość wystawienia skierowanie na praktyki. Absolwent kursu otrzymuje dokumentację, poświadczającą uzyskanie przez niego tytułu Instruktora Samoobrony, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej, z dnia 13 czerwca 2013 r. oraz ustawą Prawo Oświatowe, z dnia 14 grudnia 2016 r. Podstawą zaliczenia kursu jest zdanie egzaminów, które składają się z 10 pytań testowych jednokrotnego wyboru (wymagane jest zaliczenie m.in. 70% ze wszystkich egzaminów). Liczba podejść do egzaminu jest nielimitowana. Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

AKADEMIO

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.