Instruktor Kototerapii | Kurs Online

Nowość
0.0 0 Opinie

Instruktor Kototerapii | Kurs Online


Realizacja zdalna.
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

799,99 zł

799,99 zł

O prezencie

Kurs Online Instruktor Felinoterapii - AKADEMIO

Rządzą światem i zdecydowanie podporządkowały sobie ludzkość… Koty to absolutnie wyjątkowe stworzenia, a zdobycie umiejętności wykorzystywania ich właściwości terapeutycznych to ciekawy kierunek rozwoju osobistego. Zapraszamy na Kurs Online Instruktor Felinoterapii, w ramach którego zdobędziesz profesjonalne uprawnienia, poświadczone odpowiednią dokumentacją. Kurs odbywa się na platformie e-learningowej i zakończony jest egzaminem. Zyskaj uprawnienia felinoterapeuty i poznaj lepiej koci świat!

Kurs Online Instruktor Felinoterapii - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Kurs Online Instruktor Felinoterapii. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

W jakiej formie jest kurs?
Kurs odbywa się w formie e-learningowej i jest w 100% teoretyczny. Dzięki temu nie trzeba odbywać praktyk, ponieważ nie jest to wymagane prawem, jednak na życzenie absolwenta jest możliwość wystawienia skierowanie na praktyki.

Na jaki czas otrzymam dostęp do kursu?
Otrzymasz nieograniczony czasowo dostęp do kursu.

Jaki jest program kursu?
Program kursu podzielony jest na następujące zagadnienia:
1. Historia Animaloterapii I Felinoterapii
2. Felinoterapia - co to jest?
3. Podstawy Behawioru Kota
4. Wybór Rasy i Przygotowanie Kota do Terapii
5. Terapie Wspomagające Felinoterapię
6. Rodzaje Ćwiczeń Stosowanych Podczas Zajęć Felinoterapii z Dziećmi.
7. Program Zajęć Terapeutycznych Wspomagający Rozwój Dzieci o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych z Udziałem Kota
8. Felinoterapia a Ochrona Prawna Zwierząt.

Kurs zakończony jest egzaminem. Liczba podejść do egzaminu jest nielimitowana.

Jak odbywa się zaliczenie kursu?
Podstawą zaliczenia kursu jest zdanie egzaminów, które składają się z 10 pytań testowych jednokrotnego wyboru (wymagane jest zaliczenie m.in. 70% ze wszystkich egzaminów).

Co otrzymam po ukończeniu kursu?
Po zdanym egzaminie otrzymasz: zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych, certyfikat ukończenia kursu Instruktora Felinoterapii na papierze ozdobnym, dyplom w skórzanej oprawie, w formacie A6.

Jakie uprawnienia zyskam po kursie?
Absolwent kursu otrzymuje dokumentację, poświadczającą uzyskanie przez niego tytułu Instruktora Felinoterapii, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej, z dnia 13 czerwca 2013 r. oraz ustawą Prawo Oświatowe, z dnia 14 grudnia 2016 r.

Kto może być uczestnikiem kursu?
Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Kurs Online Instruktor Felinoterapii - voucher na prezent

Kurs Online Instruktor Felinoterapii to znakomity pomysł na prezent dla kociar i kociarz, którzy chcieliby rozwijać się w kierunku wykorzystywania potencjału terapetycznego kotków. Voucher na kurs, który kończy się egzaminem i zapewnia dokumentację, poświadczającą umiejętności w danym zawodzie, to podarunek, który pasuje na każdą okazję. Przekonaj się, jak prosto łączy się pasję z marzeniami!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Realizacja zdalna.

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Nieograniczony dostęp do kursu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Kurs odbywa się w formie e-learningowej i jest w 100% teoretyczny. Dzięki temu nie trzeba odbywać praktyk, ponieważ nie jest to wymagane prawem, jednak na życzenie absolwenta jest możliwość wystawienia skierowanie na praktyki. Absolwent kursu otrzymuje dokumentację, poświadczającą uzyskanie przez niego tytułu Instruktora Felinoterapii, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej, z dnia 13 czerwca 2013 r. oraz ustawą Prawo Oświatowe, z dnia 14 grudnia 2016 r. Podstawą zaliczenia kursu jest zdanie egzaminów, które składają się z 10 pytań testowych jednokrotnego wyboru (wymagane jest zaliczenie m.in. 70% ze wszystkich egzaminów). Liczba podejść do egzaminu jest nielimitowana. Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

AKADEMIO

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.