Kurs Online - Suplementacja w Sporcie i Żywieniu

0.0 0 Opinie

Kurs Online - Suplementacja w Sporcie i Żywieniu


Dostęp na terenie całej Polski
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,00 zł

199,00 zł

O prezencie

Zajmujesz się sportem? Jesteś ściśle związany ze sportowcami i chciałbyś rozszerzyć swoją wiedzę w zakresie suplementacji? Skorzystaj z wygodnego i profesjonalnego kursu online - Suplementacja w Sporcie i Żywieniu! Celem szkolenia jest poznanie podstawowych suplementów diety, ich mechanizmie działania oraz skuteczności. Pogłęb swoją wiedzę w zakresie suplementacji i zostań prawdziwym ekspertem! Zyskaj praktyczne umiejętności, które z pewnością zaowocują w przyszłości!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje dostęp do kursu online - Suplementacja w Sporcie i Żywieniu, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa kurs?
Cały kurs trwa 12 godzin. Po szkoleniu można odbyć egzamin i uzyskać zaświadczenie ukończenia kursu.

Dla kogo skierowane jest szkolenie?
Szkolenie skierowane jest do sportowców, trenerów, nauczycieli WF, dietetyków współpracujących z osobami aktywnymi oraz osób chcących pogłębić swoją wiedzę z zakresu dietetyki i suplementacji.

W jakiej formie odbywają się kursy?
Kursy są w formie PDF z możliwością konsultacji wszystkiego z trenerem na czacie. Szkolenie kończy się egzaminem - napisaniem pracy kontrolnej, związanej z przerobionym materiałem.

Kurs online - Suplementacja w Sporcie i Żywieniu sprawdzi się jako:
prezent dla chłopaka, prezent dla męża, prezent na Dzień Chłopaka

Szukasz praktycznego pomysłu na prezent dla ukochanego? Siłownia i sport to zdecydowanie jego tematy? Podaruj mu okazję do rozwoju osobistego, dzięki profesjonalnemu i wygodnemu kursowi online - Suplementacja w Sporcie i Żywieniu! Szkolenie będzie doskonałym podarunkiem z okazji urodzin lub imienin! Świetnie sprawdzi się jako upominek dla mężczyzny lub kobiety, którzy są zainteresowani poszerzaniem swojej wiedzy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dostęp na terenie całej Polski

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

12 godzin.

Informacje dla oglądających

Nie dotyczy.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Szkolenie skierowane jest do sportowców, trenerów, nauczycieli WF, dietetyków współpracujących z osobami aktywnymi oraz osób chcących pogłębić swoją wiedzę z zakresu dietetyki i suplementacji. Kursy są w formie PDF z możliwością konsultacji wszystkiego z trenerem na czacie. Szkolenie kończy się egzaminem - napisaniem pracy kontrolnej, związanej z przerobionym materiałem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Psychodia

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.