eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kurs Online - Suplementacja w Sporcie i Żywieniu

0.0 0 Opinii

Kurs Online - Suplementacja w Sporcie i Żywieniu


Dostęp na terenie całej Polski
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,00 zł

199,00 zł

O prezencie

Zajmujesz się sportem? Jesteś ściśle związany ze sportowcami i chciałbyś rozszerzyć swoją wiedzę w zakresie suplementacji? Skorzystaj z wygodnego i profesjonalnego kursu online - Suplementacja w Sporcie i Żywieniu! Celem szkolenia jest poznanie podstawowych suplementów diety, ich mechanizmie działania oraz skuteczności. Pogłęb swoją wiedzę w zakresie suplementacji i zostań prawdziwym ekspertem! Zyskaj praktyczne umiejętności, które z pewnością zaowocują w przyszłości!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje dostęp do kursu online - Suplementacja w Sporcie i Żywieniu, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa kurs?
Cały kurs trwa 12 godzin. Po szkoleniu można odbyć egzamin i uzyskać zaświadczenie ukończenia kursu. Certyfikat ukończenia kursu przesyłany jest drogą elektroniczną lub w formie papierowej (obowiązuje dodatkowa opłata).

Dla kogo skierowane jest szkolenie?
Szkolenie skierowane jest do sportowców, trenerów, nauczycieli WF, dietetyków współpracujących z osobami aktywnymi oraz osób chcących pogłębić swoją wiedzę z zakresu dietetyki i suplementacji.

W jakiej formie odbywają się kursy?
Kursy są w formie PDF z możliwością konsultacji wszystkiego z trenerem na czacie. Szkolenie kończy się egzaminem - napisaniem pracy kontrolnej, związanej z przerobionym materiałem.

Kurs online - Suplementacja w Sporcie i Żywieniu sprawdzi się jako:
prezent dla chłopaka, prezent dla męża, prezent na Dzień Chłopaka

Szukasz praktycznego pomysłu na prezent dla ukochanego? Siłownia i sport to zdecydowanie jego tematy? Podaruj mu okazję do rozwoju osobistego, dzięki profesjonalnemu i wygodnemu kursowi online - Suplementacja w Sporcie i Żywieniu! Szkolenie będzie doskonałym podarunkiem z okazji urodzin lub imienin! Świetnie sprawdzi się jako upominek dla mężczyzny lub kobiety, którzy są zainteresowani poszerzaniem swojej wiedzy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dostęp na terenie całej Polski

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

12 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Szkolenie skierowane jest do sportowców, trenerów, nauczycieli WF, dietetyków współpracujących z osobami aktywnymi oraz osób chcących pogłębić swoją wiedzę z zakresu dietetyki i suplementacji. Kursy są w formie PDF z możliwością konsultacji wszystkiego z trenerem na czacie. Szkolenie kończy się egzaminem - napisaniem pracy kontrolnej, związanej z przerobionym materiałem. Certyfikat ukończenia kursu przesyłany jest drogą elektroniczną lub w formie papierowej (obowiązuje dodatkowa opłata).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Psychodia

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje