(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Korepetycje Online | Cała Polska

0.0 0 Opinii

Korepetycje Online | Cała Polska


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

289,99 zł

289,99 zł

O prezencie

Potrzebujesz pomocy w zdobywaniu nowej wiedzy? Nie wiesz, jak się zabrać do nauki, a termin egzaminu zbliża się nieubłaganie? Spokojnie, mamy dobre rozwiązanie! Skorzystaj z wygodnych i profesjonalnych Korepetycji Online! Wybierz przedmiot i odpowiedni poziom. Następnie zaznacz interesujący Cię termin i wybierz odpowiedniego korepetytora. Teraz jesteś już gotów, by przygotować się na nadchodzące wyzwania. Matematyka, język polski, historia… ale także języki obce, aerodynamika i filozofia. Niezależnie od tego, jakiej konkretnie wiedzy potrzebujesz, z pewnością znajdziesz osobę, która wyjaśni Ci to w sposób jasny i klarowny - na każdym możliwym poziomie nauki. Na pewno zdasz!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje dostęp do specjalnej platformy z korepetycjami w formie online. Dostęp przeznaczony jest dla jednej osoby.

Co otrzymuje wraz z dostępem?
Dostęp daje Ci możliwość odbycia zajęć z jednym korepetytorem, z wybranego przedmiotu i zakresu materiału. Korepetycje trwają 3 godziny i można podzielić je w następujący sposób: 1x3, 2x1,5 bądź 3x1. 

Jaki poziom zajęć mogę wybrać?
Zajęcia są na każdym możliwym poziomie nauki: od szkoły podstawowej, przez przygotowania do matury, aż do egzaminów specjalistycznych na uczelniach.

Korepetycje Online sprawdzą się jako:
prezent dla koleżanki, prezent dla dzieci, prezent na Dzień Dziecka, prezent dla Ciebie

Szukasz praktycznego prezentu dla nastolatka? A może potrzebujesz zmotywować do nauki nastolatkę? Korepetycje Online to ciekawe przeżycie, które pomoże opanować potrzebny materiał i zdać ważny egzamin. Znakomicie sprawdzi się w roli podarunku z okazji świąt lub mikołajek. Będzie również kapitalną niespodzianką dla dziewczyny lub chłopaka - ot tak, bez okazji. Voucher na zdalną naukę wybranego przedmiotu to oryginalny, potrzebny prezent dla każdego - dziecka i studenta.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Zajęcia odbywają się online indywidualnie z wybranym korepetytorem z wybranego przedmiotu.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Edualy

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje