Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Twój Model Osobowości - Badanie z Raportem Osobistym i Konsultacją | Cała Polska

0.0 0 Opinii

Twój Model Osobowości - Badanie z Raportem Osobistym i Konsultacją | Cała Polska


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

400,00 zł

400,00 zł

O prezencie

Poznanie swoich mocnych stron, atutów i obszarów, w których czujesz się dobrze to kluczowa sprawa. Nie tylko, gdy mówimy o sferze zawodowej, ale także w sferze prywatnej. Zapraszamy na profesjonalne Badanie Modelu Osobowości z Raportem Osobistym i Konsultacją. Zajrzyj w głąb siebie i odkryj swoje możliwości. Całe przeżycie jest w wygodnej formie online, a konsultacja odbywa się z certyfikowanym trenerem. Skorzystaj z okazji do pogłębionej pracy nad sobą i połóż fundamenty pod przyszłe sukcesy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Badaniu Osobowości z Raportem Osobistym i Konsultacją. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Dla kogo przeznaczone są warsztaty?
Warsztaty są dostępne w dwóch kategoriach wiekowych: dla osób pełnoletnich oraz dla osób w wieku 14-17 lat.

Czego potrzebuję, by skorzystać z warsztatów?
Przed przystąpieniem należy zadbać o odpowiednie warunki do udziału w badaniu: zapewnienie ok. 30 minut ciszy i spokoju, wyłączenie wszelkich rozpraszaczy, dobre samopoczucie. Wymagany komputer ze stabilnym łączem internetowym. Po otrzymaniu raportu, umówisz się na konsultację z trenerem, która potrwa 60 minut.

Twój Model Osobowości - Badanie z Raportem Osobistym i Konsultacją | Cała Polska to wyjątkowa okazja, by wybrać się w niezwykłą podróż - w głąb siebie. Jest to idealny prezent dla przyjaciela, który pragnie popracować nad sobą i swoim charakterem. Pomóż bliskiej osobie osiągać sukcesy prywatne i zawodowe, wybierając oryginalny podarunek!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

Około 30 minut badanie + 60 minut konsultacja.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Test dostępny w dwóch kategoriach wiekowych: od 18 roku życia i dla młodzieży w wieku 14-17 lat. Wymagany dostęp do komputera ze stabilnym łączem internetowym. Raport Osobisty w formacie pdf, wysyłany jest w ciągu 48h na podany adres mailowy. Wtedy też należy umówić się na konsultację z certyfikowanym trenerem.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

PERSO.IN

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje