(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Projektowanie Wnętrz | Kurs Online

Promocja
5.0 1 Opinii

Projektowanie Wnętrz | Kurs Online


Realizacja online
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł 379,99 zł -47% Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 379,99 zł

199,99 zł -%
379,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 379,99 zł

O prezencie

Styl eklektyczny, nowoczesny czy klasyczny? Jeżeli jeszcze nie rozróżniasz stylu skandynawskiego od rzemieślniczego i nie masz pojęcia, jak wygląda idealny loft... to masz szansę to zmienić! Zapraszamy na kurs online Projektowanie Wnętrz, który zmieni Twoje podejście do wnętrz i ich projektowania. To nie tylko okazja na niezwykłą pasję, ale również szansa, by odnaleźć nowe, dochodowe źródło zarobku. Odnajdź się w świecie projektowania i przekonaj się, że nie jest to takie trudne! Feng shui, psychologia barw, czy ergonomia wnętrz - te zagadnienia nie będą sprawić Ci problemu. Skorzystaj z fachowej wiedzy, siedząc wygodnie w domowym zaciszu. Zostań projektantem wnętrz i pokochaj swoją nową pasję lub pracę!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje dostęp do kursu - Projektowanie Wnętrz. Kurs odbywa się w formie online na platformie e-learningowej.

Jaka tematyka poruszana jest w kursie?
W kursie znajdują się informacje o tym, jak prawidłowo zaplanować i przygotować poszczególne elementy projektu. Ponadto, kursant otrzyma wiedzę na temat tego, jak zaprojektować wnętrze, żeby było nie tylko funkcjonalne, ale również stylowe. Kurs omawia również zasady projektowania z podziałem na poszczególne pomieszczenia.

Ile czasu potrwa kurs?
Czas ukończenia kursu zależy od twojej aktywności. Kurs online jest podzielony na moduły tematyczne w obrębie których będziesz przerabiał kolejne lekcje.

Czy jest egzamin?
Na końcu każdego modułu znajduje się test sprawdzający Twoją wiedzę. Po zapoznaniu się z całym materiałem w dowolnym dla Ciebie momencie podejdziesz do egzaminu kończącego.

Czy otrzymam certyfikat?
Po pozytywnie zdanym egzaminie końcowym uczestnik otrzymuje imienny certyfikat w formie elektronicznej.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z kursu?
Tak - z kursu może skorzystać każdy, kto zainteresowany jest profesjonalnym projektowaniem wnętrz.

Szukasz praktycznego podarunku dla ukochanej, przyjaciółki lub koleżanki? Nie wiesz, jaki upominek najlepiej sprawdzi się nie tylko na urodziny, mikołajki lub święta Bożego Narodzenia, ale także jako niespodzianka dla żony bez okazji? Kurs Online - Projektowanie Wnętrz to niezwykły pomysł na prezent, który pasuje na każdą okazję. Voucher na kurs to ekstra podarunek, który spełni marzenia o rozwijaniu nowej pasji albo zmianie pracy na bardziej dochodową, którą dodatkowo łatwo pokochać. Podaruj bliskiej osobie wspaniały prezent, ciesz się jej zachwytem, spełniając marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Realizacja online

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Nieograniczony dostęp do kursu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje kurs online z nielimitowanym dostępem do przygotowanych materiałów. Kursant w wybranym przez siebie momencie podchodzi do egzaminu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

eKursy365.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Zobacz inne propozycje