(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

"Kick Start Your Career" Kurs Online

0.0 0 Opinii

"Kick Start Your Career" Kurs Online


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

4305,00 zł

4305,00 zł

O prezencie

Szukasz wyjątkowego kursu, który pomoże Ci w rozwoju kariery? A może chciałabyś nagrodzić ukończenie studiów swojego dziecka lub wnuka w oryginalny i praktyczny sposób? Kick Start Your Career to szereg spotkań z profesjonalistami z dziedziny rozwoju i planowania kariery. Wybierając ten prezent, zyskujesz przede wszystkim pewność siebie, która jest dziś niezbędna, by rozwinąć swoją karierę w wyjątkowy i wymarzony sposób. Korzystając z kursu, otrzymasz dokładny plan i wsparcie najlepszych specjalistów z dziedziny HR, którzy pomogli wielu osobom, spełnić ich zawodowe marzenia. Dzięki zrozumieniu rynku, dokładnej, indywidualnej strategii, którą wspólnie zaplanujecie oraz zbudowanemu wspólnie planowi, który będzie zawierał realne cele, będziesz rozwijał się w kierunku, który zaplanowałeś. Zrealizujesz swoje marzenia i sięgniesz tam, gdzie wzrok nie sięga! Wystarczy zrobić pierwszy krok ku niezwykłej karierze zawodowej!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w szeregu spotkań ze specjalistami z zakresu HR, dotyczących zaplanowania kariery zawodowej. Prezent przeznaczony jest dla jednej osoby.

Co wchodzi w skład przeżycia?
W ramach przeżycia odbędą się następujące działania:
- analiza mocnych stron oraz dotychczasowych doświadczeń osoby obdarowanej,
- zdefiniowanie obszaru, w którym chciałby się rozwijać,
- zbudowanie niestandardowego, profesjonalnego i unikalnego CV,
- zbudowanie profesjonalnego i wzbudzającego zaufanie profilu na LinkedIn,
- zaplanowanie i harmonogram działań w mediach społecznościowych,
- stworzenie spersonalizowanej mapy rozwoju (z celami, które warto zrealizować), która przyspieszy wyniki i pomoże zaplanować karierę zawodową.

Jakie wymagania należy spełnić, aby skorzystać z prezentu?
Jedyne wymagania to chęci do pracy oraz stabilne łącze internetowe.

Kick Start Your Career sprawdzi się jako praktyczny prezent dla absolwenta bądź absolwentki studiów? Chciałbyś pomóc bliskiej osobie w realizowaniu kariery marzeń? Kick Start Your Career to szereg spotkań z profesjonalistami, którzy pomogą osobie obdarowanej w zaplanowaniu i zrealizowaniu wymarzonej kariery zawodowej. To nie jest zwykły kurs, to gwarancja zrozumienia rynku pracy i rozwijania swoich kompetencji, by osiągnąć cel, którym jest praca marzeń. Wspaniały pomysł na prezent, zarówno dla chłopaka, jak i dla dziewczyny! Podaruj bliskiej osobie lepszy start w zawodową karierę!

Zobacz nasze życzenia wielkanocne!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

-

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Wymagane jest stabilne łącze internetowe.
Organizator zapewnia: analiza mocnych stron oraz dotychczasowych doświadczeń́ Absolwenta, zdefiniowanie obszaru, w którym chce on się rozwijać, zbudowanie niestandardowego i unikalnego CV, budowanie profesjonalnego profilu na LinkedIn, plan oraz harmonogram działań́ w mediach społecznościowych, stworzenie spersonalizowanej mapy rozwoju, która przyspieszy wyniki i zaplanuje karierę̨.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

HR|HUB

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje