eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

"Mama’s Back in the Game" Kurs Online

0.0 0 Opinii

"Mama’s Back in the Game" Kurs Online


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

5535,00 zł

5535,00 zł

O prezencie

Poszukujesz niezwykłego podarunku dla młodej mamy, która chce wrócić do pracy zawodowej? A może chciałbyś wesprzeć swoją żonę, w postawieniu mocnego kroku na rynku pracy? Postaw na wyjątkowy kurs i spotkanie z doradcą zawodowym w jednym - Mama's Back In The Game! Powrót na ścieżkę kariery po macierzyńskiej przerwie nie jest łatwy, a rynek pracy dynamicznie się zmienia, więc może wyglądać już zupełnie inaczej. Każda młoda mama może czuć stres, nie wiedzieć jak napisać swoje CV według najnowszych standardów czy też denerwować się przed nadchodzącą rozmową kwalifikacyjną - jest to całkowicie normalne i naturalne. Dzięki temu przeżyciu osoba wracająca do pracy, otrzyma dokładny plan i wsparcie najlepszych na rynku specjalistów z dziedziny HR, którzy pomogą poprowadzić karierę w taki sposób, by powrót do pracy był czystą przyjemnością. Świadomość rynkowa, indywidualnie dopasowana strategia oraz realny plan sprawiają, że nie trzeba się obawiać ponownego wejścia na rynek pracy. Osoba obdarowana będzie mogła rozwijać się w kierunku dopasowanym do kompetencji i pasji oraz realizować na wielu frontach!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w szeregu spotkań ze specjalistami ds. kariery, którzy pomogą wrócić osobie obdarowanej do pracy. Prezent przeznaczony jest dla jednej osoby.

Co wchodzi w skład przeżycia?
W ramach przeżycia odbędą się następujące działania:
- analiza dotychczasowej kariery osoby obdarowanej,
- zdefiniowanie obszaru, w którym osoba chciałaby się rozwijać,
- zbudowanie profesjonalnego i unikalnego CV,
- szkolenie z najbardziej efektywnych sposobów aplikowania o pracę,
- wejście na ukryty rynek pracy i poznanie ofert, których nie znajdzie się na szeroko dostępnych portalach,
- symulacje rozmów kwalifikacyjnych, odbywających się w różnym stylu,
- stworzona zostanie (specjalnie dla osoby obdarowanej) wyjątkowa mapa rozwoju, która zwiększy możliwości, postawi jasno określone cele oraz zaplanuje dalszą karierę.

Jakie wymagania trzeba spełnić, aby uczestniczyć w przeżyciu?
Jedyne wymagania to chęci do pracy oraz stabilne łącze internetowe.

Mama’s Back In The Game sprawdzi się jako:
prezent dla mamy, prezent na urodziny, prezent świąteczny

Szukasz niezwykłego przeżycia, które zaskoczy bliską Ci osobę? Chciałbyś swojej ukochanej podarować praktyczny prezent, który pomoże jej wrócić na rynek pracy? Szereg spotkań z profesjonalistami - Mama’s Back In The Game doskonale sprawdzi się jako podarunek bez okazji bądź np. na rocznicę ślubu. Możliwość zaplanowania kariery i rozwoju to fantastyczny prezent, który uczyni kobietę szczęśliwą i pozwoli realizować jej pasje i marzenia! Wybierz super prezent i ciesz się jej powrotem do wymarzonej kariery!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

-

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Wymagane jest stabilne łącze internetowe.
Organizator zapewnia: analiza dotychczasowej kariery Mamy, zdefiniowanie obszaru, w którym Mama chce się rozwijać, zbudowanie unikalnego CV, szkolenie, z najbardziej efektywnych sposobów aplikowania o pracę, wejście na ukryty rynek pracy i poznanie ofert, których nie ma na szeroko dostępnych portalach, symulacje rozmów o pracę, stworzona specjalnie dla Mamy mapa rozwoju, która zwiększy jej możliwości i zaplanuje karierę̨.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

HR|HUB

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje