Tajniki Aromaterapii | Kurs Online

Nowość
0.0 0 Opinie

Tajniki Aromaterapii | Kurs Online


Realizacja online
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Nie tylko jest rodzajem medycyny naturalnej, przynoszącym szereg korzyści zdrowotnych, ale także znakomicie odpręża i relaksuje. Aromaterapia wykorzystuje olejki eteryczne i inne naturalne substancje zapachowe. Wybierz Kurs Online Tajniki Aromaterapii i przekonaj się, jak zapach wpływa na nasze ciało i umysł. Dowiedz się wszystkiego o aromaterapii i wejdź do świata, w którym zapach jest najważniejszy!


Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Kurs Online Tajniki Aromaterapii. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa kurs?
Kurs Tajniki Aromaterapii potrwa około 30 godzin. Podana liczba godzin to szacunkowy czas potrzebny na całościowe opanowanie materiału, udzielenie odpowiedzi na pytania kontrolne oraz bezbłędne rozwiązywanie testów sprawdzających.

Co wchodzi w skład przeżycia?
Przeżycie obejmuje dostęp do platformy online w formie kursu w plikach pdf. Po kursie uczestnik podchodzi do egzaminu i ma możliwość uzyskania certyfikatu. Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji w danym zawodzie.

Tajniki Aromaterapii | Kurs Online to wspaniały pomysł na prezent dla miłośniczki lub miłośnika dobrego zapachu. Voucher na wyjątkowy kurs online jest ciekawym podarunkiem, pozwalającym na przyjemne odprężenie i odpoczynek, połączony ze zdobywaniem praktycznej wiedzy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Realizacja online

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 godzin (szacunkowy czas potrzebny na całościowe opanowanie materiału, udzielenie odpowiedzi na pomocnicze pytania kontrolne oraz bezbłędne rozwiązywanie testów sprawdzających).

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby i obejmuje dostęp do platformy online w formie kursu w plikach pdf. Po kursie uczestnik podchodzi do egzaminu i ma możliwość uzyskania certyfikatu. Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji w danym zawodzie. Podana liczba godzin to szacunkowy czas potrzebny na całościowe opanowanie materiału, udzielenie odpowiedzi na pomocnicze pytania kontrolne oraz bezbłędne rozwiązywanie testów sprawdzających.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja


0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.