(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Projektowanie i Aranżacja Wnętrz | Kurs Online

Promocja
4.5 2 Opinii

Projektowanie i Aranżacja Wnętrz | Kurs Online


Realizacja online
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł 449,99 zł -33% Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 449,99 zł

299,99 zł -%
449,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 449,99 zł

O prezencie

Marzysz o zmianie pracy, na taką, która będzie sprawiała Ci przyjemność i którą z łatwością pokochasz? A może pragniesz pielęgnować swoją pasję? Zapraszamy na kurs online - Projektowanie i Aranżacje Wnętrz! Merytoryczny kurs, zapewniający dostęp do fachowej wiedzy, to okazja, by sztuki projektowania i urządzania wnętrz. Psychologia barw, Feng-Shui, ergonomia wnętrz, różne style, wykorzystywanie przestrzeni w sposób funkcjonalny bądź ozdobny, rośliny, które pasują do wnętrza i wiele więcej tematów, które pozwolą zrozumieć świat projektowania wnętrz. W łatwy i wygodny sposób można zostać profesjonalistą, który spełni marzenia o pracy, którą kocha. Kubek z kawą w dłoń, czas na kurs!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje dostęp do kursu - Projektowanie i Aranżacja Wnętrz. Kurs odbywa się w formie online na platformie e-learningowej.

Jaka tematyka poruszana jest w kursie?
W kursie znajdują się informacje o tym, jak prawidłowo zaplanować i przygotować poszczególne elementy projektu. Ponadto, kursant otrzyma wiedzę na temat tego, jak zaprojektować wnętrze, żeby było nie tylko funkcjonalne, ale również stylowe oraz czym różnią się od siebie poszczególne style. Kurs omawia również zasady projektowania z podziałem na poszczególne pomieszczenia, a także omawia kwestie aranżacji wnętrz - dobór kolorów, oświetlenia, elementów wykończeniowych i innych.

Ile czasu potrwa kurs?
Czas ukończenia kursu zależy od twojej aktywności. Kurs online jest podzielony na moduły tematyczne w obrębie których będziesz przerabiał kolejne lekcje.

Czy jest egzamin?
Na końcu każdego modułu znajduje się test sprawdzający Twoją wiedzę. Po zapoznaniu się z całym materiałem w dowolnym dla Ciebie momencie podejdziesz do egzaminu kończącego.

Czy otrzymam certyfikat?
Po pozytywnie zdanym egzaminie końcowym uczestnik otrzymuje imienny certyfikat w formie elektronicznej.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z kursu?
Tak - z kursu może skorzystać każdy, kto zainteresowany jest profesjonalnym projektowaniem wnętrz.

W jaki sposób połączyć spełnienie marzeń i praktyczny prezent mikołajkowy lub urodzinowy? Co spodoba się zarówno chłopakowi, jak i dziewczynie? Kurs Online - Projektowanie i Aranżacje Wnętrz to niezwykła okazja, by rozwijać pasję lub zmienić pracę na bardziej dochodową, którą łatwo pokochać. Voucher na kurs sprawdzi się jako podarunek z okazji Dnia Chłopaka, na imieniny lub gwiazdkę. Spełnij marzenia bliskich, wybierając praktyczny prezent! Wywołaj zachwyt!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Realizacja online

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Nieograniczony dostęp do kursu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje kurs online z nielimitowanym dostępem do przygotowanych materiałów. Kursant w wybranym przez siebie momencie podchodzi do egzaminu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

eKursy365.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.5 2 Opinii

Marcin

Obszerny i ciekawie przedstawiony materiał, polecam.

Zobacz inne propozycje